Сектор зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Сектор зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю

Начальник 

полковник служби цивільного захисту

Василенко Євген Олександрович

тел. (057) 739‑32‑44

 

Сектор зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Харківській області (далі – Сектор) є структурним підрозділом Головного управління ДСНС у Харківській області (далі – Головне управління), відповідальним за роботу з засобами масової інформації та громадськістю.

Основні завдання Сектора

  • Організовує тісну взаємодію із засобами масової інформації (далі – ЗМІ) з метою оперативного, достовірного та своєчасного інформування населення про заходи, вжиті для його захисту, про пожежі й інші надзвичайні події, що сталися в області, а також в Україні та поза її межами.
  • Здійснює оперативне та широке інформування ЗМІ щодо діяльності підрозділів ДСНС України.
  • Сприяє організації та надає методичну допомогу у проведенні заходів щодо пропаганди та популяризації основ безпеки життєдіяльності підрозділам Головного управління у районах.
  • Надає методичну допомогу районним управлінням (відділам) освіти у проведенні в дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах заходів (фестивалі, конкурси, вікторини і таке інше), направлених на вивчення правил безпечної життєдіяльності.
  • Спільно з відділом агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності Головного управління (далі – Відділ) бере участь у проведенні акції «Запобігти, врятувати, допомогти», фестивалю ДЮП, конкурсу «Зробимо життя безпечним» та інше.
  • Надає Відділу інформацію про проведення акції «Запобігти, врятувати, допомогти», фестивалю ДЮП, конкурсу «Зробимо життя безпечним» та інші з метою висвітлення даних заходів у ЗМІ.