Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 24 вересня 2023 року

clock
25.09.2023 05:56

Протягом доби з 23 по 24 вересня 2023 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 50 оперативні виїзди, з яких:

38 – на ліквідацію пожеж, 4 з яких були спричинені ворожими обстрілами та 22 – пожежі в екосистемах;

6 – для надання допомоги населенню;

6 – інші виїзди.

Протягом дня 23 вересня ворог завдавав безперервних обстрілів по населеним пунктам Петропавлівської громади Куп’янського району Харківщини. В результаті таких артилерійських ударів по селу Кулагівка сталася пожежа. На його околиці горів сухостій на відкритій місцевості на площі 5 га. З вогнем боролись рятувальники 44-ї пожежно-рятувальної частини у складі 2-х оперативних відділень. Пожежу було ліквідовано о 17:00. Вогнеборці запобігли розповсюдженню полум’я на приватний сектор. Жертв та постраждалих немає.

Крім того, ворог спричинив пожежу сухої трави у Куп’янську.

Ще дві пожежі пов’язані з ворожими обстрілами сталися у  Чугуївському районі. У с. Юрченково Вовчанської громади на відкритій території горів сінник на площі 30 кв.м. та сіно нового врожаю. Пожежу ліквідовано о 15:37. Від ДСНС залучалось 1 одиниця техніки та 5 осіб особового складу. 

Та о 21:39 у м. Вовчанськ, на території приватного домоволодіння,  прибудові до житлового будинку горіли домашні речі на площі 5 м.кв. Також пошкоджена покрівля житлового будинку. Від ДСНС виїжджало 2 одиниці техніки та 8 осіб особового складу.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 120 одиниць вибухонебезпечних предметів.

 

Схожі матеріали