Контраст
Шрифт

Зміцнюємо безпеку в громадах: на Куп'янщині відкрито підрозділ добровільної пожежної охорони

clock
02.02.2024 18:59

2 лютого, у селищі Ківшарівка Куп'янської міської територіальної громади Харківської області відбулося відкриття Добровільної пожежної команди .
Це стало можливим за сприяння та підтримці начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрія Канашевича та начальника Куп'янської міської військової адміністрації Андрія Беседіна.
В умовах війни це особливо важливо, адже громада знаходиться у прифронтовій зоні і сильно потерпає від ворожих атак. Створення цього добровільного підрозділу дозволить оперативніше реагувати на пожежі та зберігати життя мешканців. Команда вогнеборців з Ківшарівки зможе значно допомогти професійним рятувальникам, дбаючи про пожежну безпеку не лише у своєму селищі, але й у сусідньому, Куп’янськ-Вузловому.
Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена новим бойовим одягом та спорядженням, а на озброєнні у вогнеборців є пожежний автомобіль, який громада отримала від благодійників із Німеччини.

Схожі матеріали