Контраст
Шрифт

Харківський район: на території Люботинської громади відбувся рейд задля попередження випадків загибелі людей від пожеж (ВІДЕО)

clock
08.12.2022 15:09

8 грудня рятувальники Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з поліцейськими, працівниками управління соціального захисту, та представниками Люботинської міської ради відпрацювали житловий сектор Люботинської громади з метою попередження випадків загибелі людей від пожеж.

Фахівці цивільного захисту провели роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади та нагадали про наслідки нехтування вимогами пожежної безпеки. Людям навели сумну статистику пожеж та загибелі на них людей. Рятувальники зазначили: для того, щоб період холодів минув без нещасних випадків, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях. Зокрема треба користуватись тільки справними системами пічного і газового опалення, котрі обов’язково потрібно перевіряти і обслуговувати. Ні в якому разі не можна перевантажувати електромережу, і завжди треба бути обережним під час використання відкритого вогню та неухильно дотримуватись правил безпеки при експлуатації електрогенераторів.

Рейдовики завітали до осель людей з так званої «групи ризику». Це  малозабезпечені та неблагонадійні сім’ї, люди з обмеженими можливостями, люди похилого віку, самотні особи й особи, які ведуть антисоціальний спосіб життя. За статистикою в оселях саме таких людей найчастіше виникають пожежі. Тож рятувальники приділили чимало часу, аби провести профілактичну роботу з цими людьми.

Схожі матеріали