Контраст
Шрифт

Небезпечні ворожі вибухівки продовжують чинити лихо!

clock
13.11.2023 07:29

Двоє цивільних постраждали внаслідок підриву на ворожих мінах і вибухових пристроях минулого тижня на Харківщині.

07 листопада надійшла інформація про підрив вибухонебезпечного предмета на території приватного домоволодіння у с. Рубіжне Чугуївського району. Внаслідок вибуху 42-річний господар отримав осколкові поранення правої кінцівки та направлений до обласної лікарні.

11 листопада надійшла інформація про підрив вибухонебезпечного предмета у Чугуївському районі на дорозі між с. Гракове та с. Мосьпанове внаслідок наїзду легкового автомобіля на міну. Внаслідок вибуху 46-річний водій отримав осколкові поранення. Бригадою екстреної медичної допомоги направлений до обласної лікарні.

З початку деокупації на Харківщині від вибухів ВНП загинуло 49 людей та 193 отримали травми і поранення.

У зв’язку із високою мінною небезпекою, Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян із закликом бути максимально обережними та не нехтувати правилами безпеки! 

Залишені ворогом міни можуть призвести до трагічних наслідків, особливо для мешканців деокупованих територій.

Аби вберегти своє життя і здоров’я, дотримуйтесь наступних правил:

-        Уникайте невідомих місць: не вирушайте у невідомі ліси, поля або райони, де відбувались інтенсивні бойові дії чи котрі були під окупацією – вони є сильно заміновані.

-        Будьте обережні при будівництві: якщо ви збираєтесь будувати щось або здійснювати інші господарські роботи на своїх ділянках в деокупованих районах, зробіть заявку піротехнікам і дочекайтесь поки здійснять перевірку.

-        Навчайте своїх дітей правилам мінної безпеки: розповідайте про ризики та небезпеки, пов'язані з мінами, та навчіть їх, як уникати небезпеки.

-        Якщо ви помітили будь-який підозрілий предмет, не торкайтесь його і негайно повідомте про знахідку в ДСНС або Нацполіцію за телефонами "101", "102" або "112".

Схожі матеріали