Контраст
Шрифт

«Наразі на Харківщині планується відкрити 12 місць для відпочинку населення на водних об’єктах», - Сергій Колосовський

clock
08.06.2023 11:12

8 червня на базі Official Media Center при Харківській обласній військовій адміністрації відбувся брифінг начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Харківській області Сергія Колосовського. Розглядались питання забезпечення безпеки людей на водних об'єктах в період літнього оздоровчого періоду.

На початку зустрічі з журналістами Сергій Колосовський звернув увагу на статистику загибелі людей на водних об’єктах, яка говорить сама за себе. «У 2022 році на водних об’єктах були вилучені тіла 29 загиблих, проте вже з початку поточного – 25», - сказав він і додав, що у зв’язку із неможливістю здійснення контролю за виконанням заходів суб’єктами господарювання стосовно забезпечення безпеки людей в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах в умовах воєнного стану, а також через величезну загрозу такого відпочинку, пов’язану з бойовими діями та замінованістю територій, минулого року на Харківщині взагалі не було відкрито купальний сезон.

Цьогоріч все ж таки зрушення в цьому питанні є. Задля запобігання трагічних випадків загиблі людей в період пляжного сезону, органами місцевого самоврядування разом з керівниками об’єктів, у володінні яких перебувають водні об’єкти, проводиться робота стосовно організації купального сезону у 2023 році. «Наразі на Харківщині планується відкрити 12 місць для відпочинку населення на водних об’єктах», - повідомив Сергій Колосовський. Це місця, де будуть створені належні умови для безпечного відпочинку. Проте на деокупованих територіях і надалі буде діяти заборона купання через небезпеку від вибухонебезпечних предметів. 

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил поведінки на водних об’єктах, не відпочивати на стихійних пляжах, зважати на високу мінну небезпеку деокупованих територій!

 

 

Схожі матеріали