Контраст
Шрифт

Мобільний клас безпеки завітав до дітлахів Пісочинської громади

clock
01.12.2023 13:24

30 листопада школярі Пісочина побували на незвичайному занятті — до них приїхав мобільний клас безпеки, спеціально обладнаний для якнайкращого опанування знань про безпеку. Там фахівці Служби порятунку та поліцейські навчають дітей як не потрапити в біду та вижити в екстремальних ситуаціях. Цей проєкт став можливим завдяки підтримці UNICEF.

На уроці в мобільному класі люди, які щодня професійно займаються питаннями безпеки та цивільного захисту, намагались передати свій досвід і знання у боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій, поводження з вибухонебезпечними предметами, забезпеченні дорожнього руху тощо. Для цього вони використовували спеціальні інтерактивні інструменти, якими обладнано цей клас. Зокрема діти дізнались від рятувальників багато цікавих і корисних моментів про мінну та пожежну безпеку, а також про підступність першого льодового покрову на зимових річках. Дізналися як правильно користуватися вогнегасником. 

Родзинкою уроку стала іграшка «антистрес», яку учні зробили спільно з психологом ДСНС. Моторика під час її виготовлення допомогла позбутися негативних моментів у психоемоційному стані малечі, пов'язаних з війною.

На згадку про цікавий захід рятувальники залишили малим тематичну продукцію з безпеки від UNICEF.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали