Готовність закладів освіти до початку навчального року (ВІДЕО)

clock
30.08.2023 12:12

30 серпня відбувся спільний брифінг начальника ХОВА Олега Синєгубова та т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України Сергія Чабаня. На ньому обговорювались питання готовності закладів освіти Харківщини перед початком навчального року.
Під час брифінгу т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Сергій Чабань зауважив, що відповідно до рішення Ради оборони Харківської області, Головним управлінням були направлені листи до районних військових адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, Департаментів освіти і науки Харківської обласної військової адміністрації, Харківської міської ради щодо зобов’язання керівників закладів освіти письмово звернутися до районних підрозділів ДСНС для проведення спільних обстежень щодо забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту, а також надання інформації щодо форми навчання.
«Так, співробітниками Головного управління за письмовими заявами керівників об’єктів організовано та проведено 970 спільних обстежень закладів з питань додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту. До Головного управління не надходила інформація від керівників закладів освіти щодо роботи в офлайн режимі. За результатами проведених обстежень складені спільні акти дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, цивільного захисту та вручені керівникам закладів освіти для виконання та проінформовано органи виконавчої влади та місцевого самоврядування», - уточнив Сергій Чабань.
Поряд з цим, відповідно до протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішено вважати можливим проведення освітнього процесу в режимі офлайн у комісійно визначених приміщеннях метрополітену на 5 станціях. Для організації освітнього процесу за змішаною формою навчання на сьогоднішній день триває облаштування 20 службових приміщень на станціях метрополітену. Під час навчального процесу співробітниками ДСНС будуть додатково організовані заняття з дітьми та освітянами щодо дотримання пожежної безпеки та дій у разі надзвичайних ситуацій.
Далі, звертаючись до керівників освітніх закладів він сказав: «Я рекомендую керівникам закладів вищої освіти, засновникам закладів освіти незалежно від форми власності забезпечити виконання засідання Ради оборони Харківської області стосовно функціонування закладів освіти в режимі офлайн лише при умові наявності на об’єкті захисної споруди цивільного захисту, яка відповідає вимогам ДБН В.2.2-5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільного захисту», – зазначив Сергій Чабань.

Схожі матеріали