Контраст
Шрифт

Брати-близнюки: геройська доля та невід'ємне єднання

clock
02.12.2023 10:11

Зустрічайте наших справжніх героїв – братів близнюків Володимира та Юрія Авдєєнків, вони працюють пожежними рятувальниками у 4-й пожежно-рятувальній частині Харкова.


Вони ніколи в житті не розлучалися, разом і на службі в ДСНС. Їх об'єднує не лише братні зв'язки, але й надзвичайна відданість своїй професії та місту.Звістка про вторгнення Російських військ братів застала по дорозі до рідної частини у якій вони працюють 19 років поспіль. Рятувальники заступили на бойове чергування готові віддати все за заради безпеки та захисту міста.


Навіть у найтяжчі моменти, коли серця були наповнені тривогою, Володимир та Юрій не відступили. Вони героїчно працювали, дотримуючись лише одного принципу - робити свою роботу, допомагаючи тим, хто потребує допомоги.
Ці люди не лише гасили пожежі і витягували з-під завалів, вони приклад справжньої солідарності та сили.
Їхні слова про Україну та готовність боротися за свою землю – надихають. Їхня відданість та віра в перемогу – непохитні. Їхні родини відмовилися від евакуації, залишившись поруч у цей нелегкий час. Сьогодні найбільша мрія зібратися за сімейним столом в день Перемоги України своєю великою родиною.

Кожен з нас, де б ми не були, стоїть на своєму місці у захисті країни. А герої, подібні Володимиру та Юрію, - це доказ того, що усі можемо бути справжніми героями у власному житті.
Юрій та Володимир Авдєєнки нагородженні відомчими відзнаками «За відвагу у НС».

Давайте вшануємо цих надзвичайних людей та покажемо, як важливо бути разом та підтримувати один одного у важкі часи. Вони - наша гордість, наша надія і наше майбутнє.

Схожі матеріали