Контраст
Шрифт

У Головному територіальному управлінні МНС пройшли урочистості збори, присвячені 21-й річниці Незалежності України

clock
23.08.2012 09:07

23-го серпня пройшли урочисті збори з нагоди 21-ї річниці Незалежності України, в яких прийняли участь керівний склад Головного територіального управління МНС України у Харківській області, Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області, працівники гарнізону МНС та інспектори Державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.

До всіх присутніх звернулись начальник Головного територіального управління генерал-майор служби цивільного захисту Павло Одарюк та начальник Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області полковник служби цивільного захисту Олександр Ломанов. Вони привітали усіх зі святом, побажали міцного здоров’я, мужності та досягнень у службі.

Під час зборів ряд співпрацівників гарнізону були нагороджені почесними відзнаками та грамотами Головного територіального управління МНС України у Харківській області, грамотами Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області, а також почесними грамотами Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради. Також ряд співробітників отримали чергові спеціальні звання.

ГТУ МНС України у Харківській області

Схожі матеріали