Контраст
Шрифт

Харків: рятувальники проводять роботу з дітьми

clock
15.08.2012 13:05

У період літніх канікул рятувальники проводять масово-роз’яснювальну роботу серед дітей в місцях літнього відпочинку та оздоровлення.

Адміністрація авторської школи «Бойко» в рамках тематичної зміни «Юний рятівник» у оздоровчому таборі на протязі 20 днів відпочинку запрошує рятувальників для зустрічі з дітьми. Під час взаємного спілкування діти знайомляться зі специфікою роботи різних рятувальних служб, дізнаються багато цікавого та вдосконалять навички порятунку та само порятунку у різних життєвих ситуаціях.

15 серпня до дитячого оздоровчого табору завітали бійці пожежно-рятувальної частини, практичні психологи Головного територіального управління МНС України у Харківській області, представники Харківської обласної організації «Добровільного пожежного товариства України», а також команда-переможниця обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників-рятівників із Гімназії № 39 Жовтневого району м. Харкова.

Рятувальники нагадали дітям про основні правила безпечної поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуацій, у тому числі при пожежах, дізнаються про техніку, що є на озброєнні рятувальників.

Психологи МНС надали поради щодо того, як допомогти потерпілим вийти з критичного психологічного стану після потрапляння в надзвичайні ситуації. А дружина юних пожежних розповіла про правила безпечної життєдіяльності в ігровій формі.

Подібні заходи вкрай важливі, адже навчання у формі пізнавальної гри та з практичним відпрацюванням добре засвоюється у пам’яті дітей та може зберегти життя.

ГТУ МНС України  у Харківській області

Схожі матеріали