Консультаційний центр Головного управління

Відтепер,  в консультаційному  центрі Головного управління  ДСНС  України у Харківській області можна отримати інформацію з питань цивільного захисту.

На сьогодні гостро стоїть питання обізнаності людей у сфері цивільного захисту. Все більше дзвінків надходить від громадян стосовно надання інформації  щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, розміщення сховищ та медичних закладів, тощо. Саме для підвищення рівня інформування населення в Державній службі України з надзвичайних ситуацій запроваджено тимчасову схему інформування громадян з використанням існуючої мережі диспетчерських служб «101» та консультаційних центрів при територіальних органах ДСНС України.

Консультаційний центр має широкий спектр повноважень, в коло яких входить забезпечення якісного і доступного отримання громадянами відповідей на запитання, що входять до компетенції ДСНС не тільки під час особистого прийому, а й по телефону. На сьогодні,  кожен бажаючий може отримати оперативну та кваліфіковану інформацію щодо різних аспектів діяльності ДСНС та вичерпні відповіді на питання, що стосуються цивільного захисту. 

Консультаційний центр надає безкоштовну інформаційну допомогу юридичним і фізичним особам у межах компетенції Головного управління ДСНС у Харківській області.

Контакти консультаційного центру Головного управління ДСНС України у Харківській області

kc@kh.dsns.gov.ua

тел. (057) 700-48-97

 

 

Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях