Контраст
Шрифт
Криволапов Микола Ігорович

Криволапов Микола Ігорович

Т.в.о. заступника начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області

 

Спеціальне звання: полковник служби цивільного захисту

Народився: 04 грудня 1982 року 

Освіта: вища, Харківський гвардійський ордена Червоної Зірки інститут танкових військ Імені Верховної Ради України Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", рік закінчення - 2004, спеціальність - Озброєння і засоби військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічна безпека, кваліфікація - хімік, офіцер військового управління тактичного рівня; Університет цивільного захисту України, рік закінчення - 2009, спеціальність - Пожежна безпека, кваліфікація - інженер з профілактичних робіт; Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, рік закінчення - 2021, спеціальність - Публічне управління та адміністрування, кваліфікація - ступень вищої освіти магістр.

Державні нагороди, відомчі заохочувальні відзнаки:

Медаль "15 років сумлінної служби" у 2017 році;
Відомча заохочувальна відзнака ДСНС України - нагрудний знак "За відвагу в надзвичайній ситуації" у 2023 році

Службова (трудова) діяльність:

26.07.1999 - 31.08.2002 - курсант Харківського військового університету
31.08.2002 - 25.06.2004 - курсант Харківського гвардійського ордена Червоної Зірки інституту танкових військ ім. Верховної Ради України Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»
25.06.2004 - 17.06.2005 - начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту – начальник служби екологічної безпеки 29-ї змішаної авіаційної ескадрильї 5–го АВК
29.09.2006 - 15.11.2007 - командир навчального взводу факультету цивільного захисту населення і території Університету цивільного захисту України
15.11.2007 - 20.08.2009 - заступник начальника курсу перепідготовки та підвищення кваліфікації факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту України
20.08.2009 - 16.03.2010 - заступник начальника курсу післядипломної освіти факультету цивільного захисту Університету цивільного захисту України
16.03.2010 - 12.06.2013 - заступник начальника курсу післядипломної освіти факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України
12.06.2013 - 19.06.2014 - заступник начальника курсу післядипломної освіти факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України
19.06.2014 - 23.04.2018 - начальник 33 державного пожежно-рятувального посту с. Липці Головного управління ДСНС України у Харківській області
23.04.2018 - 18.06.2019 - заступник начальника управління – начальник відділу цивільного захисту Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області
18.06.2019 - 12.09.2019 - заступник начальника 29 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Харківській області (смт. Печеніги)
12.09.2019 - 11.06.2021 - заступник начальника управління-начальник відділу цивільного захисту Харківського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області
11.06.2021 - 13.07.2021 - тимчасово виконуючий обов'язки начальник 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Харківській області
13.07.2021 - т/час - начальник 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Харківській області