ГоловнаГромадянамВакансії
 Версія для друку
Шановні кандидати!

 

Інформуємо, що на службу цивільного захисту із зарахуванням до кадрів ДСНС приймаються на конкурсній та контрактній основі громадяни з повною загальною середньою освітою, які досягли 18-річного віку, відповідають кваліфікаційним вимогам і здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем та станом здоров’я виконувати службовий обов’язок. Прийняття на службу цивільного захисту здійснюється з урахуванням кваліфікаційних вимог, критеріїв професійної придатності та фахової підготовленості. Стосовно осіб, які приймаються на службу цивільного захисту та які претендують на зайняття посад начальницького складу, проводиться спеціальна перевірка в установленому законодавством порядку. Не може бути прийнятий на службу цивільного захисту громадянин, який був засуджений за вчинення злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на якого протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

 

Вакантні посади: пожежний-рятувальник, водій, командир відділення, командир відділення - водій, інспектор (провідний, головний).

Перелік вакантних посад не є вичерпним і постійно змінюється.

З питань працевлаштування звертатися до керівництва районних підрозділів ГУ ДСНС України у Харківській області за місцем проживання. Присобі мати: паспорт громадянина України, військовий квиток, трудову книжку, документи про освіту.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Управління персоналу Головного управління за телефонами:

(057) 739‑32-55 - Макарова Тетяна Андріївна, начальник управління.

 

    Твіт