ГоловнаОстанні новини15 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Шевченківський район: відбулися навчання районної ланки системи цивільного захисту

Опубліковано: 15.06.2018, 11:15

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2018 рік та плану-графіка проведення командно-штабних навчань органів управління та сил Шевченківської ланки Харківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік, 14 червня були проведені командно-штабні навчання органів управління та сил оперативного реагування шевченківської ланки цивільного захисту.

Навчання складались з двох частин. Першою була відпрацьована тема ліквідації наслідків метеорологічної надзвичайної ситуації, а другою – проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт, евакуація населення з житлового будинку та надання першої медичної допомоги постраждалим в умовах виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аваріями у системах життєзабезпечення.

Згідно тактичного задуму першого етапу внаслідок проходження «вибухоподібного циклону» (інтенсивних злив та шквалистого вітру) на території Шевченківського району Харківської області підтоплені будівлі, пошкоджені покрівлі будинків, маються обриви ліній електромереж, пошкоджені об’єкти газопостачання та порушені транспортні комунікації, системи життєзабезпечення та об’єкти інфраструктури. Дана надзвичайна ситуація завдала травм 4 особам, 2 з яких потребують негайної госпіталізації. Також тимчасове відселення необхідне 225 особам.

Тож на цьому етапі були відпрацьовані питання управління органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевої комісії ТЕБ та НС, діями сил і засобів цивільного захисту, аварійно-рятувальних (відновлювальних) служб, щодо ліквідації надзвичайної ситуації природного характеру та її наслідків. Всі служби та органи цивільного захисту спрацювали чітко та злагоджено.

Під час другого етапу відпрацьовувались практичні заходи ліквідації наслідків вибуху газу у житловому двоповерховому будинку. Через вибух сталося часткове руйнування його несучих конструкцій. Під завалами опинилося 4 людей.

Для координації роботи всіх сил та засобів цивільного захисту була організована робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Штаб проводив визначення пошкоджень об`єктів та їх об`єми, забезпечував проведення аварійно-відновлювальних та інших невідкладних робіт, організовував проведення пошуково-рятувальних, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, визначав сили і засоби, які залучались до ліквідації НС, координував діяльність органів управління та сил.

Після завершення практичної частини був проведений аналіз дій служб, органів управління та сил цивільного захисту. За його результатами дії всіх задіяних ланок отримали задовільну оцінку від керівництва навчань.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

150618-9.jpg150618-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

150618-11.jpg150618-12.jpg


   
Останні новини
24 Квітня12:39 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України!
24 Квітня11:20 Лозівський район: у Домаському НВК відбувся показовий День цивільного захисту
24 Квітня11:01 Харківська область: визначився останній фіналіст обласного фестивалю ДЮП
24 Квітня10:56 Визначено переможця міського фестивалю Дружини юних пожежних
23 Квітня10:21 Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!
23 Квітня10:18 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!
22 Квітня10:31 Увага! Попередження про заморозки в окремих областях України
21 Квітня12:30 “Ситуація повністю контрольована, підрозділи готові до виконання завдань за призначенням”, - Микола Чечоткін
20 Квітня11:09 У Великобурлуцькому ліцеї пройшов показовий День цивільного захисту
19 Квітня16:37 Лозівський район: вогнеборці невпинно спілкуються з населенням, аби запобігти біді
19 Квітня16:24 Барвінківський район: рятувальники спільно з курсантами провели профілактичні заходи на виборчих дільницях
19 Квітня15:53 Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбулась у ліцеї Пісочинської ОТГ
19 Квітня15:27 Чугуївський район: рятувальники навчили малят берегти своє життя
19 Квітня12:37 Піротехніки ДСНС звертаються до мешканців Харківщини бути обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів
19 Квітня11:24 В рамках тижнів безпеки Харківські рятувальники проводять для школярів акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
Останні новини