ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

Харківський район: рятувальники під час відпрацювання району виїзду провели інструктивні бесіди з мешканцями приватного сектору

Опубліковано: 25.11.2021, 12:32

25 листопада 2021 року рятувальники 63-го Державного пожежно-рятувального посту із селища Козача Лопань, провели відпрацювання району виїзду щодо покращення обізнаності населення з пожежної безпеки у населених пунктах с. Гоптівка, с. Токарівка, с. Бугаївка, що потрапляють в зону виїзду зазначеного пожежного підрозділу, а також інші заходи з покращення організації протипожежного захисту в цілому.

Одним із найважливіших факторів ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій є оперативне та безперешкодне прибуття до місця виклику пожежно-рятувальних підрозділів, а в подальшому і поповнення вогнегасячих рідин в пожежні автоцистерни, для цілей чого, повинні бути справні джерела зовнішнього протипожежного водопостачання та безперешкодний до них проїзд. Ці всі фактори на пряму впливають на час гасіння та рятування людей.

Тому, рятувальники провели обстеження району виїзду на предмет виявлення перешкод, які заважають рятувальній спецтехніці вчасно дістатися місця виклику. Також вони перевірили справність та необхідний тиск пожежних гідрантів та пожежних водоймищ, а також відпрацювали оперативні документи реагування на надзвичайні ситуації.

Рятувальники не забули і про місцевих мешканців, де однією з основних завдань є навчання населення діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій. Під час бесід, фахівці ДСНС наголосили на суворе дотримання правил пожежної безпеки в житловому секторі при використанні опалювальних систем. Під час проведеної роботи, кожному мешканцю були вручені пам’ятки нагадування про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, а також розміщені в громадських будівлях для подальшого ознайомлення з інформацією місцевими мешканцями.

 251121-26.jpeg251121-27.jpeg


   
Останні новини
8 Грудня08:59 Індустріальний район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу у реабілітаційному закладі
7 Грудня16:25 Шевченківський район: провели інструктаж та роз’яснювальну роботу з працівниками Комунального підприємства
7 Грудня16:07 Шевченківський район: рятувальники провели заняття з учнями в рамках проведення акції “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня15:44 Лозівський район: рятувальники провели заняття з учнями молодших класів у рамках проведення акції “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня15:14 Рятувальники б'ють на сполох: пожежі у приватному секторі забирають життя людей. Вогнеборці посилюють превентивну роботу серед громадян
7 Грудня15:06 У Головному управлінні відбувся тематичний захід у рамках акції против насильства
7 Грудня14:53 Київський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні заходи серед мешканців
7 Грудня14:41 Лозівський район: рятувальники провели акцію “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня09:26 Шевченківський район: рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі
6 Грудня14:19 Лозівський район: фахівці ДСНС провели заняття з учнями Первомайського ліцею №2 у рамках акції «Цивільний захист у кожний клас»
6 Грудня11:55 Індустріальний район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед мешканців будинків коридорного типу
5 Грудня08:17 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня09:31 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:46 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня14:39 Київський район: рятувальники провели протипожежні інструктажі у Харківській санаторній школі № 13
Останні новини