ГоловнаОстанні новини25 Листопада, 2021р.
 Версія для друку

смт. Золочів: фахівці ДСНС провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями селища

Опубліковано: 25.11.2021, 08:39

У зв’язку із погіршенням погодних умов значно збільшилася кількість пожеж у приватних домоволодіннях. Це пов’язано в першу чергу із порушенням правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів. Саме тому підрозділи ДСНС посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та зменшення загибелі людей внаслідок отруєння продуктами горіння, чадним газом.

24 листопада, з метою запобігання випадків займань у житловому секторі, працівники Богодухівського РУ ГУ ДСНС України в Харківській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із соціально незахищеними верствами населення в смт. Золочів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та користування електроприладами. Спілкуючись з людьми, співробітники ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки при експлуатації засобів опалення під час обігріву оселі.

Кожен, з ким вдалося поспілкуватися, отримав пам’ятку з порадами, щодо запобігання пожеж у побуті під час опалювального сезону.

251121-3.jpeg251121-4.jpeg

 


   
Останні новини
8 Грудня08:59 Індустріальний район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу у реабілітаційному закладі
7 Грудня16:25 Шевченківський район: провели інструктаж та роз’яснювальну роботу з працівниками Комунального підприємства
7 Грудня16:07 Шевченківський район: рятувальники провели заняття з учнями в рамках проведення акції “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня15:44 Лозівський район: рятувальники провели заняття з учнями молодших класів у рамках проведення акції “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня15:14 Рятувальники б'ють на сполох: пожежі у приватному секторі забирають життя людей. Вогнеборці посилюють превентивну роботу серед громадян
7 Грудня15:06 У Головному управлінні відбувся тематичний захід у рамках акції против насильства
7 Грудня14:53 Київський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні заходи серед мешканців
7 Грудня14:41 Лозівський район: рятувальники провели акцію “Цивільний захист у кожний клас”
7 Грудня09:26 Шевченківський район: рятувальники провели профілактичний рейд у житловому секторі
6 Грудня14:19 Лозівський район: фахівці ДСНС провели заняття з учнями Первомайського ліцею №2 у рамках акції «Цивільний захист у кожний клас»
6 Грудня11:55 Індустріальний район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед мешканців будинків коридорного типу
5 Грудня08:17 У Міжнародний День волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня09:31 ДСНС: головне за тиждень
4 Грудня08:46 Фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!
3 Грудня14:39 Київський район: рятувальники провели протипожежні інструктажі у Харківській санаторній школі № 13
Останні новини