ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

В освітніх закладах Харківщини тривають інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником»

Опубліковано: 14.09.2021, 15:51

14 вересня на виконання вимог доручення Міністра внутрішніх справ України «Про проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти», окремого доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Про проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти» та з метою підвищення іміджу рятувальників та популяризації ДСНС, рятувальники Новобаварського району спільно з працівниками поліції провели інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником» з учнями та працівниками загальноосвітніх та дошкільних закладів Новобаварського району міста Харкова.

Під час заходів було роз’яснено вихованцям навчально-освітнього процесу правила пожежної безпеки, дорожнього руху, проведені лекції стосовно користування первинними засобами пожежогасіння та інші питання безпеки життєдіяльності людини.

Цього ж дня для вихованців Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38 розпочався з цікавих розваг, адже саме сьогодні до дітлахів завітали рятувальники та представниками Національної поліції України.

Фахівці ДСНС в ігровій формі розповіли основні правила безпеки життєдіяльності. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, під час відпочинку, розповіли про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, та окреслили основні правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Нагадали про порядок дій під час евакуації та до яких наслідків призводять пустощі дітей з вогнем.

На завершення заходу всі з радістю зробили пам’ятні фото, побажали малечі безпечного, безтурботного дитинства та роздали пам’ятні листівки з цікавими ребусами та завданнями на протипожежну тематику.


ГУ ДСНС України у Харківській області

140921-18.jpeg140921-19.jpeg

140921-16.jpeg140921-17.jpeg


   
Останні новини
27 Вересня13:47 Київський район: фахівці ДСНС проводять заходи з удосконалення оперативного реагування на НС у місцях проведення виборів Харківського міського голови
24 Вересня14:29 В закладах освіти завершується двотижнева всеукраїнська акція «День з поліцейським та рятівником»
24 Вересня08:40 Шевченківський район: відбулись об’єктові протипожежні навчання на державному підприємстві
24 Вересня08:28 Холодногірський район: рятувальники здійснюють профілактику пожеж в будинках для літніх
23 Вересня14:45 Красноградський район: рятувальники опікуються безпекою дитячих будинків
23 Вересня13:30 На Харківщині поліцейські та рятувальники продовжують навчати дітей правилам безпеки
23 Вересня10:55 На Харківщині рятувальники і освітяни обговорюють питання забезпечення пожежної безпеки навчального процесу
22 Вересня16:50 Відбувся круглий стіл щодо роз’яснення основних вимог законодавства у галузі будівництва з питань пожежної безпеки та цивільного захисту
22 Вересня14:56 На Харківщині тривають інформаційно-профілактичні заходи «День з поліцейським та рятівником»
22 Вересня13:03 Харківський район: відбулись тактичні навчання на території Дергачівського полігону твердих побутових відходів
22 Вересня11:13 У Золочівському ліцеї № 3 відбулась акція “День з поліцейським та рятівником”
21 Вересня16:55 У м. Ізюм відбулась акція “День з поліцейським та рятівником”
21 Вересня16:18 Харківські рятувальники посіли 3-те місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу чемпіонату ХООФСТ “Динамо”
20 Вересня14:39 Красноградський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником»
20 Вересня13:56 Київський район: Ігор Терехов привітав рятувальників з професійним святом
Останні новини