ГоловнаОстанні новини10 Червня, 2021р.
 Версія для друку

м. Харків: проведені спільні тактико-спеціальні навчання в торговельно-розважальному центрі «Нікольський» (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано: 10.06.2021, 09:13

10 червня відбулись спільні тактико-спеціальні навчання в торговельно-розважальному центрі «Нікольський», що за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 2а. Навчання включали відпрацювання 3-х епізодів з ліквідації різних можливих надзвичайних ситуацій, а саме: ліквідація пожежі в ТРЦ з проведенням рятувальних та евакуаційних заходів, ліквідація надзвичайної події пов’язаної з наявністю у повітрі торговельно-розважального центру шкідливих та отруйних речовин, а також виявлення та ідентифікація підозрілих предметів.

Метою навчань було відпрацювання персоналом об’єкту організації проведення евакуації відвідувачів та основних дій під час виникнення пожежі; взаємодії персоналу об’єкту та особового складу пожежно-рятувальних підрозділів під час евакуації, рятування людей та гасіння пожежі; прийомів і способів гасіння пожеж на об’єкті особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів.

За легендою першого епізоду навчань, внаслідок короткого замкнення електрообладнання в залі для перегляду фільмів на четвертому поверсі кінотеатру “MULTIPLEX” виникла пожежа. Дим розповсюдився по четвертому поверсі кінотеатру, що створило загрозу самостійному виходу людей з осередку виникнення пожежі. Під час даного епізоду відпрацьовувались спільні дії адміністрації об’єкту та підрозділів ДСНС щодо евакуації та рятування відвідувачів закладу, а також гасіння пожежі та захист суміжних приміщень кінотеатру. До даних навчань були також задіяні представники Нацполіції та екстреної медичної допомоги.

Другий епізод навчань був пов'язаний з ліквідацією надзвичайної події з наявністю у повітрі шкідливих та отруйних речовин. На місці події працювала група радіаційного та хіміко-біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління. Хіміки ДСНС за допомогою газоаналізаторів встановлювали наявність в приміщеннях парів небезпечних хімічних речовин. Вони знайшли та вилучили розбиту колбу, а також провели дегазацію всього приміщення.

Третій епізод включав в себе виявлення та ідентифікацію підозрілих предметів. На місці працювали групи вибухотехнічної та кінологічної служб МВС, а також піротехнічна служба ДСНС. Піротехніки провели обшук на предмет виявлення вибухових пристроїв та за допомогою робототехнічного комплексу на дистанційному керуванні провели знешкодження вибухівки.

У підсумку керівництвом навчань були підведені підсумки, дана оцінка дій рятувальників та персоналу об’єкту для того, аби під час реальної надзвичайної ситуації не траплялось збоїв та непередбачуваних ситуацій. “Сьогодні всі оперативні служби показали, що мають навички реагування на ситуації, пов'язані з порятунком людей, надання їм допомоги, ліквідації наслідків всіляких аварій і пригод у великих торговельних закладах. Всі спрацювали на відмінно”, - зазначив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Анатолій Торяник.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

100621-5.jpeg100621-6.jpeg

100621-8.jpeg100621-11.jpeg

100621-28.jpeg100621-31.jpeg

ФОТОАРХІВ


   
Останні новини
22 Червня08:27 Основ’янський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймі
22 Червня08:00 Увага! Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
19 Червня14:39 Рятувальники вшанували пам’ять колеги футбольним турніром (ФОТО, ВІДЕО)
18 Червня15:22 Лозівський район: діти завітали на екскурсію до пожежного музею
18 Червня12:56 Рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу під час купального сезону (ВІДЕО)
18 Червня11:08 Московський район: фахівці ДСНС провели роз’яснювальну роботу з вихователями дитсадка
18 Червня10:59 Новобаварський район: відбулись протипожежні тренування на АЗС
18 Червня08:02 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
17 Червня16:46 Основ’янський район: відбулись протипожежні навчання в антикафе
17 Червня14:55 Основ’янський район: відбулись об’єктові протипожежні навчання на телефонно-телеграфній станції Харківської філії ПАТ «Укртелеком»
17 Червня14:39 Підведені підсумки контрольної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту у Харківській області
17 Червня12:38 Індустріальний район: до рятувальників завітали на екскурсію діти
17 Червня12:33 Індустріальний район: проводяться додаткові заняття з диспетчерами по знанню обстановки в районі
16 Червня17:04 Богодухівський район: напередодні Святої Трійці рятувальники нагадали священикам про посилену увагу до пожежної безпеки
16 Червня09:31 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні
Останні новини