ГоловнаОстанні новини9 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

На Харківщині відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо протипожежного стану закладів з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 09.12.2019, 18:16

Питання перевірки пожежної безпеки в області обговорили під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Перевірити пожежну безпеку соціально значущих об’єктів доручив Президент України Володимир Зеленський. На Харківщині відповідні заходи вже розпочалися. 7 грудня голова ХОДА Олексій Кучер особисто разом з керівництвом Головного управління ДСНС відвідав заклади з масовим перебуванням людей у місті Лозова.

До 10 січня 2020 року в регіоні планують перевірити всі дошкільні заклади, загальноосвітні школи, заклади культури, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, соцзахисту, державні об’єкти транспортної інфраструктури.

Члени регіональної комісії звернулися до керівників районів області з дорученням особливу увагу звертати на об’єкти, які мають понад 3-х поверхів або містять дерев’яні елементи конструкції.

«Також особливу увагу слід приділити закладам, в яких цілодобово перебувають люди, - підкреслив директор Департаменту цивільного захисту ХОДА Павло Пономаренко. – Підрозділам ДСНС при проведенні перевірки - прохання: звернути увагу на реальність виконання заходів протипожежної безпеки».

У свою чергу, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Волобуєв звернувся до голів РДА та ОТГ з проханням не чекати на перевірки, а проводити позачергові заходи - навчання обслуговуючого персоналу, опрацювання питань евакуації, тренування з оповіщення.

«Досвід показує, що успіх гасіння пожежі й рятування людей залежить від правильних першочергових дій персоналу та оперативності й знання об’єкту пожежно-рятувальними підрозділами. З середи почнуться перевірки й тренувальні навчання, які відбудуться, наприклад, у ХНУ ім.В.Н. Каразіна та на інших об’єктах», - повідомив Олександр Волобуєв.

Довідка. За даними начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Харківській області Сергія Колосовського, зараз в області на обліку перебувають 3849 об’єктів з масовим перебуванням людей. Протягом 5 останніх років на території області виникло 50 пожеж на цих об’єктах (з них 21 - у гуртожитках).

«Протягом 2019 року співробітниками Головного управління організовано та проведено планові та позапланові перевірки дотримання вимог законодавства в сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту на об’єктах зазначеної категорії. За допущені порушення 3957 відповідальних та посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. До адміністративного суду було спрямовано 72 звернення щодо застосування заходів реагування у вигляді повної або часткової зупинки експлуатації об’єктів», - наголосив Сергій Колосовський.

dscn9055-3648x2736-42de.jpgdscn9070-3648x2736-4cdc.jpg

 


   
Останні новини
3 Квітня08:12 Адміністративні послуги ДСНС будуть надаватися з урахуванням обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби
3 Квітня08:10 Інформація щодо обмеження особистого прийому громадян в Головному управлінні ДСНС України у Харківській області на період карантину
1 Квітня09:33 В усіх областях України рятувальники облаштували тимчасові пункти прийому хворих на COVID-19
28 Березня08:53 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
27 Березня08:59 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах та на відкритих територіях!
26 Березня10:43 Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України
26 Березня10:43 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах та на відкритих територіях!
25 Березня09:05 Увага! Попередження про відчутне зниження температури повітря
24 Березня09:53 Увага! Попередження про пориви вітру по Україні
23 Березня09:58 Харківські рятувальники через гучномовний зв'язок попереджають людей про необхідність дотримуватися умов карантину
22 Березня09:24 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах та на відкритих територіях!
22 Березня08:45 Увага! Попередження про відчутне зниження температури повітря
17 Березня15:51 На Харківщині закінчився районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди»
17 Березня08:01 Служба порятунку закликає харків'ян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
15 Березня09:10 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Останні новини