ГоловнаОстанні новини3 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Слобідський район: рятувальники відпрацьовують свої навички на потенційно-небезпечних об’єктах

Опубліковано: 03.08.2019, 09:13

Потенційно небезпечні об'єкти постійно знаходяться в зоні особливої уваги ДСНС України. Пожежі та інші надзвичайні ситуації на таких об’єктах можуть супроводжуватись серйозними наслідками. Щоб запобігти можливим трагедіям рятівники регулярно проводять навчання на подібного роду підприємствах.

Так 2 серпня на території ТОВ “ТЕХНОКОМ”, що розташоване за адресою: м. Харків, вул.. Безлюдівська, 2Б, співробітниками Слобідського райвідділу ДСНС було проведено тренування щодо ліквідації можливих надзвичайних ситуацій .

За задумом організаторів, внаслідок короткого замикання у роздягальні складської будівлі сталася пожежа. Через швидке розповсюдження полум’я з’явилась загроза того, що співробітники не зможуть покинути небезпечну зону. Першим відреагував один із складських працівників, побачивши «дим» він одразу повідомив завідуючого складом, який в свою чергу викликав працівників пожежної охорони та прийняв міри щодо евакуації людей.

На місце виклику прибув підрозділ 11-ї пожежно-рятувальної частини на двох автоцистернах та автодрабині.

Керівник гасіння пожежі прийняв інформацію про події від місцевої охорони, та очоливши ланку газодимозахисної служби приступив до проведення розвідки, гасіння пожежі та евакуації людей. Відділення на автодрабині організувало евакуацію людей через дах.

Рятівники відмічають, що успішна ліквідація пожежі чи іншої надзвичайної ситуації на подібному об’єкті в більшості залежить від правильних дій відповідальних осіб.

Своєчасні та правильні дії адміністрації об’єктів, місцевих добровільних пожежних дружин, можуть зіграти велику вирішальну роль в рятуванні людей. Як діяти під час виникнення пожежі - саме цьому співробітники ДСНС вчать працівників під час спільних навчань на території об’єктів. Так було і на цей раз.

Після загальної частини навчань, інспекторський склад Слобідського райвідділу ДСНС нагадав співробітникам вимоги пожежної безпеки на виробництві, в побуті, порядок дій при виникненні пожежі та інших надзвичайних ситуацій .

ГУ ДСНС України у Харківській області

030819-1.jpg030819-2.jpg

 

030819-3.jpg030819-4.jpg


   
Останні новини
22 Серпня13:27 У Головному управлінні ДСНС пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України
22 Серпня09:09 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в природних екосистемах
21 Серпня13:04 Київський район: рятувальники та персонал готелю провели планові тренування щодо дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій
21 Серпня08:10 Інформація щодо надзвичайної ситуації, що виникла в акваторії Білого моря поблизу населеного пункту Ньонокса Архангельської області (Російська Федерація)
20 Серпня12:35 Індустріальний район: рятувальники та персонал виробничого підприємства відпрацьовували спільні дії щодо ліквідації умовних надзвичайних ситуацій
20 Серпня10:54 Немишлянський район: рятувальники роз’яснили мешканцям приватного сектору основні вимоги правил пожежної безпеки
16 Серпня14:45 Дергачівський район: рятувальники розповідали як уберегтися від біди
16 Серпня13:50 З початку 2019 року на водоймах країни потонуло 907 людей!
16 Серпня12:24 Рятувальники попереджають про пожежну небезпеку в лісах
16 Серпня08:20 Увага! Попередження про пожежну небезпеку
13 Серпня10:10 З початку року піротехніки Харківського гарнізону ДСНС вилучили та знешкодили 9850 вибухонебезпечних предметів
12 Серпня14:49 Немишлянський район: під час цікавої екскурсії у пожежному депо діти пізнавали професію рятувальника
12 Серпня13:11 Дергачівський район: рятувальники тренувались ліквідовувати надзвичайні ситуації на підприємстві «Ком-фор»
11 Серпня08:38 Дергачівський район: рятувальники опікуються захистом лісів від пожеж
11 Серпня08:36 Рятувальники ДСНС активно користуються програмою отримання власного житла на умовах пільгового фінансового лізингу
Останні новини