ГоловнаОстанні новини25 Червня, 2019р.
 Версія для друку

Ізюмський район: рятувальники на варті безпеки нового врожаю

Опубліковано: 25.06.2019, 17:08

Рятувальники ДСНС завжди приділяють значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю. Адже спекотна погода, сухі хліби, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко перебувають у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність створюють пожежонебезпечну ситуацію.

Цьогорічна зернозбиральна кампанія на Ізюмщині вже стартувала. Тож сьогодні, 25 червня, на базі Ізюмського комбінату хлібопродуктів відбувся районний семінар щодо підготовки та проведення збирання ранніх зернових та зернобобових культур у 2019 році. На пленарній частині семінару начальник Ізюмського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Микола Вітер звернув увагу керівників сільгосппідприємств на неухильне виконання вимог пожежної безпеки під час жнив. Він нагадав, що не можна забувати про те, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Гасіння таких пожеж пов’язане з подоланням значних труднощів, затратою немалих матеріальних засобів і людських ресурсів.

Після засідання рятувальники вирушили на хлібні лани одного з сільськогосподарських підприємств, щоб провести там профілактичні заходи з метою запобігання пожеж. Вони провели протипожежні інструктажі з аграріями, розповіли їм про порядок дій у разі виникнення пожежі та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння. Спільно з ними рятувальники перевірили наявність цих засобів на сільськогосподарській техніці, їх придатність та справність. Фахівці Служби порятунку також наголосили, що вся техніка повинна виходити в поле лише в справному стані та оснащена всіма необхідними засобами пожежогасіння, і що паління та розведення багать поблизу хлібних масивів у період жнив є недопустимим.

Кожному комбайнеру вони вручили пам’ятки-нагадування про дотримання правил пожежної безпеки під час збиральної кампанії.

 

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

250619-9.jpg250619-8.jpg

 

250619-11.jpg250619-10.jpg


   
Останні новини
24 Січня13:01 Дергачівський район: рятувальники вирушили у житловий масив, аби в черговий раз запобігти пожежам у помешканнях громадян
24 Січня08:15 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям та не виходити на лід!
24 Січня08:01 Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
23 Січня08:07 На місці пожежі у Харкові розпочала роботу Державна комісія, створена для з’ясування причин трагедії
23 Січня08:05 Кабінет міністрів України провів позачергове засідання, під час якого було створено Державну комісію для з’ясування причин трагедії у Харкові
22 Січня16:45 Валківські рятувальники провели масово-роз’яснювальну роботу з мешканцями
22 Січня14:21 Київський район: працівниками ДСНС проводились інструктажі з пожежної безпеки в навчальному закладі
21 Січня15:14 Фахівці-практики взяли участь у тренінгу на базі навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ
21 Січня12:37 Дергачівський район: рятувальники вирушили у житловий масив, аби запобігти пожежам у помешканнях громадян
20 Січня14:45 Дергачівський район: рятувальники перевіряють стан пожежних гідрантів, їх очищення від снігу та під’їзні шляхи
20 Січня10:42 Холодногірський район: рятувальники провели для вихованці дитсадка тематичні заняття «Небезпечні речі для малечі»
20 Січня10:29 Київський район: рятувальники поспілкувались з рибалками щодо недопущення нещасних випадків на кризі
20 Січня10:15 Новобаварський район: фахівці ДСНС провели профілактичні заходи з мешканцями приватного сектору та багатоповерхових будинків
19 Січня15:26 Лозівський район: рятувальники проводять роз’яснювальні заходи з метою профілактики пожеж
19 Січня13:41 Дергачівський район: рятувальники інформують рибалок про небезпеку перебування на льоду
Останні новини