ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Дергачівський район: рятувальники та персонал підприємства з виробництва покрівельних матеріалів відпрацювали спільні дії щодо ліквідації можливих надзвичайних ситуацій

Опубліковано: 17.05.2019, 12:41

З метою відпрацювання практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів та персоналу об’єкту по гасінню пожеж та ліквідації наслідків НС, 16 травня за ініціативи керівництва підприємства ТОВ «ФЛЄКСС», що розташований в селі Подвірки Дергачівського району та Дергачівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області були проведені практичні навчання.

Тактичним задумом передбачалося загоряння виробничого обладнання з отриманням травм працюючого персоналу.

Для ліквідації аварії та пожежі були задіяні: одне відділення 62-ДПРП ГУ ДСНС України у Харківській області та інспекторський склад відділу запобігання надзвичайним ситуаціям, керівництво, охорона та персонал ТОВ «ФЛЄКСС».

Основною метою даного заходу було відпрацювання правильних навичок, злагоджених дій аварійно-рятувальних підрозділів, реагування на аварії та пожежі, правильність дій персоналу та керівництва об’єкту.

В ході проведення навчання було відпрацьовано оперативне реагування пожежних підрозділів з подачею стволів до осередку пожежі, організовано роботу оперативно-мобільної групи, рятування постраждалих та надання їм медичної допомоги, організовано взаємодію підрозділів аварійно-рятувальних сил з службами об’єкту.

Кожен працівник об’єкту мав змогу на практиці покористуватися вогнегасниками та загасити полум’я.

У навчаннях, окрім підрозділів Дергачівського 1ай управління ГУ ДСНС України Харківській області приймали участь інші спеціалізовані служби району на яких покладена функція ліквідації надзвичайних ситуацій або подій.

Керівництво Дергачівського 1ай управління ГУ ДСНС відзначило високий рівень працюючого персоналу, який показав у цьому навчанні добрі навички при ліквідації наслідків виникнення надзвичайних подій. В свою чергу керівництво об’єкту відзначило високу злагодженість всіх задіяних підрозділів та служб.

 

ГУ ДСНС України у Харківській області

170519-20.jpg170519-19.jpg

170519-22.jpg170519-21.jpg


   
Останні новини
25 Червня17:08 Ізюмський район: рятувальники на варті безпеки нового врожаю
24 Червня16:14 Дергачівський район: рятувальники тренувались ліквідовувати надзвичайні ситуації на заводі «Акваізол»
24 Червня14:02 Основ’янський район: рятувальники провели профілактичні бесіди, щоб запобігти нещасним випадкам на воді
24 Червня13:18 Дергачівський район: рятувальники застерігають громадян не випалювати суху траву
23 Червня09:30 На Рівненщині пройшли перші в Україні навчання “Rescue Days Ukraine 2019”
22 Червня10:21 На Дергачівщині рятувальники роз’яснюють відпочивальникам правила поведінки на водних об’єктах
22 Червня10:05 Рятувальники Лозівщини продовжують опікуватись безпекою лікарень
22 Червня09:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на Харківщині
21 Червня16:01 Нововодолазький район: акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» провели рятувальники у дитячому таборі «Золотий колос»
21 Червня13:36 Немишлянський район: відбулись спеціальні об’єктові тренування рятувальників і персоналу торгівельного центру
21 Червня10:43 Лозівський район: під час позапланових перевірок об’єктів рятувальники звертають увагу на дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки
20 Червня17:05 Валківський район: рятувальники попередили про високу ймовірність виникнення пожеж на міському сміттєзвалищі
20 Червня15:00 м. Харків: відбувся фаховий семінар щодо забезпечення техногенної безпеки об’єктів бізнесу
20 Червня12:35 Харківські рятувальники продовжують навчати дітей правилам пожежної безпеки
18 Червня10:57 Дергачівський район: рятувальники розповіли про високу пожежну небезпеку
Останні новини