ГоловнаОстанні новини13 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Харківська область: рятувальники дбають про пожежну безпеку лісових масивів

Опубліковано: 13.05.2019, 15:47

Із настанням сухої і спекотної погоди виникає велика загроза виникнення лісових пожеж. Цьому сприяє і масовий відпочинок людей в лісах. Під час проведення дозвілля в лісі громадяни часто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки, розводять багаття в непристосованих для цього місцях, що може призвести до виникнення пожеж.

Виходячи з того, що основною причиною загорянь в екосистемах є антропогенний фактор, пов'язаний з необережним поводженням з вогнем у лісах та підпалом трави, місцевими органами влади та рятувальниками вживаються заходи щодо запобігання лісових пожеж, зокрема вводяться обмеження на відвідання населенням хвойних лісів, організовується їх патрулювання силами працівників лісових господарств, рятувальників, поліцейських і волонтерів.

12 травня на виконання «Плану заходів Ізюмської РДА, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ з охорони лісів щодо запобігання виникненню на території Ізюмського району лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2019 року» співробітники Ізюмського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з представниками ДП «Ізюмське лісове господарство» чергували на основних в’їздах в сосновий ліс з метою обмеження в’їзду до нього сторонніх осіб. Разом з цим рятувальники і лісники проводили з місцевими інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки у природних екосистемах.

Під час даного патрулювання також виявлялись порушники, котрі дозволяли собі розводити багаття в лісі. Із ними також проводилися профілактичні бесіди та вживались адміністративні заходи.

13 травня подібний рейдовий захід відбувся і на території Чугуєво-Бобчанського лісгоспу, де рятувальники Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області разом із лісниками проводили роз’яснювальну роботу серед населення, яке проживає поблизу лісових масивів, щодо дотримання правил пожежної безпеки під час перебування в лісі. А самих лісників ДСНСники проінструктували щодо їхніх дій на випадок виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій на ввіреній їм території.

ГУ ДСНС України у Харківській області

130519-5.jpg130519-6.jpg

 

130519-14.jpg130519-15.jpg


   
Останні новини
25 Травня09:48 З початку травня на водоймах країни загинуло 65 людей
24 Травня16:22 У Харкові проходили змагання з легкої атлетики на першість Головного управління
24 Травня13:22 Немишлянський район: надзвичайники перевірили стан пожежної безпеки у висотних будинках і навчали правилам безпеки їх мешканців
23 Травня14:41 Немишлянський район: співробітники служби порятунку завітали в гості до дитячого садка
23 Травня14:38 Нововодолазький район: рятувальники розповіли про свою професію шестикласникам
23 Травня12:42 Новобаварський район: рятувальники провели комплексне об’єктове навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту на підприємстві харчової промисловості
23 Травня11:55 Ізюмський район: до 6-ї школи завітав рятувальний автомобіль з вогнеборцями, які провели для малят цікаву акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
22 Травня15:59 У Київському районі відбулось профілактичне відпрацювання задля недопущення пожеж
22 Травня15:47 У Харківському політехнічному університеті відбулись протипожежні навчання
22 Травня13:03 Вовчанський район: вихованці дитячого садочку завітали на екскурсію до пожежної частини
22 Травня12:51 З початку травня на водоймах країни загинуло 50 людей!
21 Травня17:30 Новобаварський район: рятувальники радо приймали малят у пожежному депо
21 Травня16:13 Харківські рятувальники посіли 2-ге місце у змаганнях з міні-футболу чемпіонату ХООФСТ “Динамо”
21 Травня13:06 Слобідський район: маленькі гості порадували вогнеборців своїм візитом
20 Травня14:53 Дергачівський район: рятувальники провели у сільських населених пунктах просвітницькі рейди
Останні новини