ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Харкова тренуються гасити пожежі в адміністративних будівлях

Опубліковано: 06.03.2019, 15:54

06 березня на території Адміністрацій Слобідського та Індустріального районів Харківської міської ради відбулись пожежно-тактичні навчання.

В Слобідському районі за тактичним задумом внаслідок короткого замкнення електромережі в одному з кабінетів, розміщених в цокольному поверсі будівлі адміністрації, виникло загоряння архівних документів. В даних умовах створюється небезпека подальшого розповсюдження вогню. Дим також може швидко розповсюджуватись коридорами, сходовими клітинами та системою вентиляції. При розповсюдженні вогню та досягнення високої температури горіння існує загроза деформації і руйнації залізобетонних конструкцій стелі. Все це створює реальну загрозу людям.

Отже рятувальники разом з персоналом об’єкту повинні були відпрацювати дії з пожежогасіння, захисту залізобетонних конструкцій та евакуацію людей із задимлених приміщень.

Під час навчань черговий персонал об’єкту вчасно виявив пожежу і повідомив про неї за телефоном “101”, вжив заходи з відключення електроенергії та евакуації людей. Адміністрація та охорона об’єкту відразу організували оповіщення співробітників, які знаходилися в будівлі та також долучилися до евакуацію людей і матеріальних цінностей.

Прибувши на місце виклику, рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели розвідку та вжили заходи з гасіння вогню, захист та охолодження кімнат першого поверху розташованих над місцем пожежі. За допомогою автодрабини рятувальники евакуювали кілька людей з верхніх поверхів будівлі.

В будівлі Адміністрації Індустріального району міста Харкова також відбулись навчання за подібним сценарієм. Там вогнеборцям потрібно було ліквідувати пожежу на 2-му поверсі.

До проведення протипожежного тренування були також залучені персонал адміністрації та члени окружної виборчої комісії № 172, котрі перед їх початком додатково ознайомиться з планами евакуації та інструкціями, що визначають дії в разі пожежі, вивчили розташування евакуаційних виходів, місця зберігання ключів від дверей евакуаційних виходів, найкоротші і безпечні шляхи прямування до виходів з будівлі, місця знаходження первинних засобів пожежогасіння та засобів зв’язку. Це дало змогу діяти більш впевнено і злагоджено. Так само співробітниками адміністрації, що не зайняті у проведенні евакуації, брали участь у гасінні умовної пожежі на початковій її стадії засобами пожежогасіння до прибуття рятувальників.

Загалом навчання пройшли на досить високому рівні і досягли своєї мети.

Після основної частини навчань інспектори ДСНС провели лекції для співробітників адміністрацій щодо дій у разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

060319-12.jpg060319-13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-14.jpg060319-15.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-16.jpg060319-17.jpg


   
Останні новини
21 Липня11:14 Рятувальники ДСНС забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
19 Липня15:00 Відбувся семінар щодо питань з придбання житла у фінансовий лізинг
19 Липня14:18 Холодногірський район: фахівці ДСНС провели інструктивні наради з працівниками дитсадків
19 Липня14:00 Київський район: рятувальники та персонал торгівельного центру відпрацювали спільні дії на випадок виникнення пожежі
19 Липня08:32 До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
19 Липня08:27 В ДСНС обговорили питання підготовки та роботи підрозділів у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
18 Липня15:46 Рятувальники Валківщини піклуються про безпеку врожаю
18 Липня15:21 Дергачівський район: рятувальники поспілкувались з мешканцями сільської місцевості щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах
18 Липня15:07 Валківський район: рятувальники провели дитячі профілактичні заходи з відпочиваючими табору «Ялинка»
18 Липня08:34 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
17 Липня13:01 Харківська область: фахівці ДСНС організовують профілактичні заходи у місцях проведення позачергових виборів до Верховної Ради України
15 Липня16:14 Красноградський район: рятувальники попереджають про пожежну небезпеку в лісах
15 Липня16:01 Нововодолазькі рятувальники провели День безпеки в дитячому оздоровчому таборі «Золотий колос»
15 Липня13:09 Вихованці дитсадка «Лучики» завітали у гості до рятувальників
15 Липня10:37 Харківська область: рятувальники проводять профілактичні бесіди на передодні виборів
Останні новини