ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Харкова тренуються гасити пожежі в адміністративних будівлях

Опубліковано: 06.03.2019, 15:54

06 березня на території Адміністрацій Слобідського та Індустріального районів Харківської міської ради відбулись пожежно-тактичні навчання.

В Слобідському районі за тактичним задумом внаслідок короткого замкнення електромережі в одному з кабінетів, розміщених в цокольному поверсі будівлі адміністрації, виникло загоряння архівних документів. В даних умовах створюється небезпека подальшого розповсюдження вогню. Дим також може швидко розповсюджуватись коридорами, сходовими клітинами та системою вентиляції. При розповсюдженні вогню та досягнення високої температури горіння існує загроза деформації і руйнації залізобетонних конструкцій стелі. Все це створює реальну загрозу людям.

Отже рятувальники разом з персоналом об’єкту повинні були відпрацювати дії з пожежогасіння, захисту залізобетонних конструкцій та евакуацію людей із задимлених приміщень.

Під час навчань черговий персонал об’єкту вчасно виявив пожежу і повідомив про неї за телефоном “101”, вжив заходи з відключення електроенергії та евакуації людей. Адміністрація та охорона об’єкту відразу організували оповіщення співробітників, які знаходилися в будівлі та також долучилися до евакуацію людей і матеріальних цінностей.

Прибувши на місце виклику, рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели розвідку та вжили заходи з гасіння вогню, захист та охолодження кімнат першого поверху розташованих над місцем пожежі. За допомогою автодрабини рятувальники евакуювали кілька людей з верхніх поверхів будівлі.

В будівлі Адміністрації Індустріального району міста Харкова також відбулись навчання за подібним сценарієм. Там вогнеборцям потрібно було ліквідувати пожежу на 2-му поверсі.

До проведення протипожежного тренування були також залучені персонал адміністрації та члени окружної виборчої комісії № 172, котрі перед їх початком додатково ознайомиться з планами евакуації та інструкціями, що визначають дії в разі пожежі, вивчили розташування евакуаційних виходів, місця зберігання ключів від дверей евакуаційних виходів, найкоротші і безпечні шляхи прямування до виходів з будівлі, місця знаходження первинних засобів пожежогасіння та засобів зв’язку. Це дало змогу діяти більш впевнено і злагоджено. Так само співробітниками адміністрації, що не зайняті у проведенні евакуації, брали участь у гасінні умовної пожежі на початковій її стадії засобами пожежогасіння до прибуття рятувальників.

Загалом навчання пройшли на досить високому рівні і досягли своєї мети.

Після основної частини навчань інспектори ДСНС провели лекції для співробітників адміністрацій щодо дій у разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

060319-12.jpg060319-13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-14.jpg060319-15.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-16.jpg060319-17.jpg


   
Останні новини
18 Квітня13:44 Золочівський район: до районного підрозділу на екскурсію завітали вихованці дитсадка
18 Квітня11:42 Дергачівський район: вогнеборці проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення пожеж в екосистемах
18 Квітня11:27 “Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час другого туру виборів Президента України від ДСНС буде залучено близько 39 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки”, - Микола Чечоткін
18 Квітня11:20 На Харківщині підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний»
18 Квітня10:33 Рятувальники провели об’єктові тренування у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова
18 Квітня10:21 Рятувальники пересвідчились у задовільному стані пожежної безпеки культових споруд
18 Квітня09:59 Старосалтівська ОТГ: акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» пройшла для дітей у пожежній частині
18 Квітня09:52 До Дня пожежної охорони діти подарували рятувальникам святковий концерт
18 Квітня09:21 Московський район: рятувальники провели профілактичний рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки у гаражному товаристві
18 Квітня08:00 У школах Харкова та області проводяться Дні цивільного захисту
17 Квітня16:40 Холодногірський район: надзвичайники прийняли участь у проведенні Дня цивільного захисту
17 Квітня16:26 Вовчанський район: проводяться позапланові перевірки культових споруд перед Великодніми святами
17 Квітня16:12 У Холодногірському районі відбулись урочисті заходи, присвячені Дню пожежної охорони
17 Квітня15:40 Лозівський район: рятувальники дбають про пожежну безпеку на виборчих дільницях
17 Квітня10:58 Запобігати, рятувати і допомагати вчили рятувальники дорослих та малих у День цивільного захисту
Останні новини