ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники Харкова тренуються гасити пожежі в адміністративних будівлях

Опубліковано: 06.03.2019, 15:54

06 березня на території Адміністрацій Слобідського та Індустріального районів Харківської міської ради відбулись пожежно-тактичні навчання.

В Слобідському районі за тактичним задумом внаслідок короткого замкнення електромережі в одному з кабінетів, розміщених в цокольному поверсі будівлі адміністрації, виникло загоряння архівних документів. В даних умовах створюється небезпека подальшого розповсюдження вогню. Дим також може швидко розповсюджуватись коридорами, сходовими клітинами та системою вентиляції. При розповсюдженні вогню та досягнення високої температури горіння існує загроза деформації і руйнації залізобетонних конструкцій стелі. Все це створює реальну загрозу людям.

Отже рятувальники разом з персоналом об’єкту повинні були відпрацювати дії з пожежогасіння, захисту залізобетонних конструкцій та евакуацію людей із задимлених приміщень.

Під час навчань черговий персонал об’єкту вчасно виявив пожежу і повідомив про неї за телефоном “101”, вжив заходи з відключення електроенергії та евакуації людей. Адміністрація та охорона об’єкту відразу організували оповіщення співробітників, які знаходилися в будівлі та також долучилися до евакуацію людей і матеріальних цінностей.

Прибувши на місце виклику, рятувальники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини провели розвідку та вжили заходи з гасіння вогню, захист та охолодження кімнат першого поверху розташованих над місцем пожежі. За допомогою автодрабини рятувальники евакуювали кілька людей з верхніх поверхів будівлі.

В будівлі Адміністрації Індустріального району міста Харкова також відбулись навчання за подібним сценарієм. Там вогнеборцям потрібно було ліквідувати пожежу на 2-му поверсі.

До проведення протипожежного тренування були також залучені персонал адміністрації та члени окружної виборчої комісії № 172, котрі перед їх початком додатково ознайомиться з планами евакуації та інструкціями, що визначають дії в разі пожежі, вивчили розташування евакуаційних виходів, місця зберігання ключів від дверей евакуаційних виходів, найкоротші і безпечні шляхи прямування до виходів з будівлі, місця знаходження первинних засобів пожежогасіння та засобів зв’язку. Це дало змогу діяти більш впевнено і злагоджено. Так само співробітниками адміністрації, що не зайняті у проведенні евакуації, брали участь у гасінні умовної пожежі на початковій її стадії засобами пожежогасіння до прибуття рятувальників.

Загалом навчання пройшли на досить високому рівні і досягли своєї мети.

Після основної частини навчань інспектори ДСНС провели лекції для співробітників адміністрацій щодо дій у разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

ГУ ДСНС України у Харківській області

060319-12.jpg060319-13.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-14.jpg060319-15.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

060319-16.jpg060319-17.jpg


   
Останні новини
19 Травня08:53 Рятувальники нагадують дітям про важливість безпечної поведінки
19 Травня08:51 З початку травня на водоймах країни загинуло 38 людей
18 Травня09:05 Привітання Голови ДСНС Миколи Чечоткіна із Днем науки!
17 Травня15:00 Шевченківський район міста Харкова: на базі ліцею «Школа «Ранок» пройшли протипожежні тренування
17 Травня13:10 Харківська області: рятувальники проводять сезонні профілактичні бесіди
17 Травня13:00 Співробітники служби порятунку, персонал та студенти тренувались ліквідовувати умовні пожежі у фармацевтичному виші
17 Травня12:51 Основ’янський район: на подвір’ї пожежної частини відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 Травня12:41 Дергачівський район: рятувальники та персонал підприємства з виробництва покрівельних матеріалів відпрацювали спільні дії щодо ліквідації можливих надзвичайних ситуацій
17 Травня12:34 Київський район: рятувальники провели для малечі майстер-класи щодо дотримання правил безпечної поведінки у повсякденному житті
17 Травня12:27 Лозівський район: напередодні початку роботи пришкільних таборів рятувальники організували профілактичний семінар
17 Травня10:34 Юнаки та дівчата Харківщини змагались за звання кращих спортсменів з пожежно-прикладного спорту (ВІДЕО)
17 Травня10:30 Красноградський район: до рятувальників в гості завітали вихованці дитячого садка
16 Травня10:51 Слобідський район: день цивільного захисту пройшов у дошкільному дитячому закладі
16 Травня09:35 Команда «Активні вогнегасники» стала переможцем ХХV обласного фестивалю Дружин юних пожежних (ВІДЕО)
15 Травня12:32 На базі 2-ї пожежно-рятувальної частини міста Харкова проходив перший етап обласного фестивалю ДЮП “Безпечна прогулянка”
Останні новини