ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4691

Останні новини

10 Липня15:43 Зміївський район: : рятувальникиі та лісники провели профілактичний рейд на території лісництва
10 липня співробітниками Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з працівниками ДП «Зміївське лісове господарство» провели інформаційно-профілактичний рейд щодо попередження пожеж у лісових масивах.
10 Липня14:35 Київський район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки
10 липня у торгівельно-офісному центрі «АВЕ ПЛАЗА», що за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 10, відбулись тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки. Об’єктом для відпрацювання дій у разі виникнення пожежі стало побутова кімната на 6-му поверсі.
10 Липня13:35 Відбулося засідання Колегії з підведення підсумків роботи за перше півріччя 2020 року
10 липня у малій залі Головного управління ДСНС України у Харківській області області відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС з підведення підсумків оперативно-службової діяльності за перше півріччя 2020 року.
9 Липня16:51 Коломацький район: рятувальники проводять профілактичні рейди для запобігання пожежам у місцях збирання та зберігання врожаю
9 липня інспекторський склад Коломацького райсектору ГУ ДСНС провів профілактичну роботу, спрямовану на попередження виникнення пожеж на полях під час підготовки та проведення жнивної кампанії. Рятувальники нагадали комбайнерам основні правила пожежної безпеки під час жнив та наголосили працівникам, що техніка повинна виходити в поле лише в справному стані та оснащена всіма необхідними засобами пожежогасіння. Також рятувальники звернули увагу працівників господарств, що паління та розведення багать поблизу хлібних масивів у період жнив є недопустимим.
9 Липня15:04 Харківські рятувальники разом з громадською організацією в черговий раз провели спільне авіапатрулювання
9 липня на території Харківської області в черговий раз проводилось повітряне патрулювання лісових масивів з метою виявлення, оцінки та обміну інформацією про можливі пожежі в екосистемах. До даного заходу залучена авіація громадської організації «Цивільний повітряний патруль». Один із головних напрямів роботи цієї громадської організації є медична евакуація за допомогою авіаційної техніки та патрулювання.
9 Липня14:06 Валківський район: рятувальники роз’яснюють громадянам правила безпечної поведінки в житловому секторі
09 липня Валківські рятувальники разом з представниками Валківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Харківської області та Огульцівської сільської ради провели масово-роз’яснювальну роботу з питань профілактики пожеж, про заборону спалювання сухої рослинності та дотримання правил пожежної безпеки в житловому секторі.
9 Липня09:05 До ліквідації лісових пожеж на Луганщині залучено 79 рятувальників та 15 одиниць техніки Харківського гарнізону ДСНС
8 липня проведена ротація особового складу Харківського гарнізону ДСНС для допомоги у гасінні лісової пожежі на території Луганської області. Було направлено 79 співробітників та 15 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
8 Липня14:44 Дергачівський район: рятувальники провели профілактичні бесіди зі співробітниками фермерського господарства
08 липня, з метою профілактики виникнення пожеж на сільськогосподарських підприємствах, співробітниками Дергачівського районного управління Головного управління ДСНС України у Харківській області було проведено профілактичні бесіди спрямовані на профілактику по недопущенню подібних пожеж.
8 Липня14:13 Чугуївський район: рятувальники піклуються про безпеку врожаю
З метою недопущення виникнення пожеж на полях під час збиральної кампанії співробітники ДСНС щоденно проводить профілактичні попереджувальні заходи, а також проводять рейдові перевірки сільгосппідприємств щодо дотримання правил пожежної безпеки при проведенні збиральних робіт.
8 Липня13:51 Коломацький район: рятувальники провели практичні заняття на території цукрового заводу
08 липня Коломацькі рятувальники провели практичні заняття на підприємстві ТДВ «Ново-іванівський цукровий завод».
8 Липня12:17 У Головному управлінні відбулась оперативна нарада щодо запобігання та реагування на пожежі в лісах
На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації, 8 липня у малій залі Головного управління ДСНС України у Харківській області під керівництвом начальника ГУ Олександра Волобуєва відбулась оперативна нарада щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах та порядок дій у разі виникнення масштабних лісових пожеж. На заході були присутні керівництво ГУ ДСНС, ГУ Нацполіції, Департаменту цивільного захисту ХОДА та обласного управління лісового та мисливського господарства.
7 Липня16:31 Богодухівський район: рятувальники контролюють дотримання пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю
07 липня, з метою уникнення пожеж під час зернозбиральної кампанії, співробітниками Богодухівського районного відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області проведено роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств спрямовану на недопущення виникнення пожеж на полях.
7 Липня15:23 Вовчанський район: рятувальники проводять профілактичні рейди для запобігання пожежам у місцях збирання та зберігання врожаю
На території Вовчанського району розпочинається зернозбиральна кампанія. Основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Рятувальники продовжують нагадувати керівникам підприємств про необхідність дотримання протипожежних заходів в місцях збирання, переробки та зберігання зернових.
7 Липня12:12 Дергачівський район: рятувальники провели обстеження району на предмет виявлення перешкод які заважають рятувальній спецтехніці вчасно дістатися місця виклику
Останнім часом стали траплятися випадки, коли підрозділи під час руху до місця призначення натрапляють на перешкоди, що значно збільшує час на прибуття до місця надзвичайної ситуації. На виконання вказівки Головного управління ДСНС України у Харківській області «Про вивчення оперативно-тактичної характеристики району виїзду підрозділів» та з метою підвищення якості організації та вдосконалення підготовки особового складу, Дергачівським районним управлінням було організовано обстеження мікрорайонів смт. Мала Данилівка на предмет виявлення вищевказаних перешкод.
6 Липня16:59 Дергачівський район: рятувальники провели профілактичний захід місця відпочинку громадян на водному об’єкті.
06 липня інспекторським складом Дергачівського районного управління ДСНС було проведено профілактичний захід місця відпочинку громадян на водному об’єкті.
6 Липня16:28 Куп`янський район: рятувальники проводять профілактичні бесіди, щоб запобігти нещасним випадкам на воді
6 липня cпівробітники Куп’янського РВ ГУ ДСНС нагадали відпочивальникам про небезпеки на воді, що потрібно та чого не можна робити, аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди.
6 Липня07:50 Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах
2315 пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах виникло на Харківщині з початку року та 92 лісових пожеж.
4 Липня10:40 Харківська область: рятувальники разом з громадською організацією проводять спільне повітряне патрулювання лісових масивів
4 липня на території Харківської області проводиться повітряне патрулювання лісових масивів з метою виявлення, оцінки та обміну інформацією про можливі пожежі в екосистемах. До даного заходу залучена авіація громадської організації «Цивільний повітряний патруль». Один із головних напрямів роботи цієї громадської організації є медична евакуація за допомогою авіаційної техніки та патрулювання.
4 Липня08:28 Рятувальники нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм
Літня спека змушує людей активно вирушати на пляжі до водойм країни. Проте очікування радісного відпочинку не завжди виправдовуються, адже нехтування елементарними правилами безпеки нерідко призводить до трагічних наслідків – травмування або ж загибелі громадян під час купання.
4 Липня08:22 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
За даними УкрГідрометцентру впродовж 4-8 липня у східних областях, в тому числі і у Харківській області, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5 клас), температура повітря в день досягатиме 34-38°.
3 Липня13:37 Зміївський район: рятувальники провели профілактичні заходи з відпочивальниками місцевих водойм
03 липня було проведено масово роз’яснювальну роботу з відпочиваючими на водоймищах міста Зміїв, саме там де спостерігається значне скупчення людей, особливо в вихідні дні.
3 Липня11:38 Валківський район: рятувальники контролюють дотримання пожежної безпеки в місцях збирання та зберігання нового врожаю
03 липня 2020 року співробітники Валківського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області провели профілактичний рейд, спрямований на попередження виникнення пожеж під час збирання врожаю з врученням відповідних пам’яток та проведенням інструктажу щодо дотримання вимог пожежної безпеки на сільськогосподарських підприємствах Валківського району.
1 Липня15:24 Основ’янський район: рятувальники провели протипожежні навчання на території виправної колонії
30 червня на території Державної установи «Диканівська виправна колонія № 12», що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Лелюківська, 1, було проведено протипожежне тренування з залученням фахівців Основ’янського районного відділу ДСНС сумісно з об’єктовою пожежною частиною та працівників виправного закладу.
1 Липня11:12 Дергачівський район: рятувальниками проводяться перевірки джерел протипожежного водопостачання
30 червня особовим складом 62-Державного пожежно-рятувального поста було проведено перевірки джерел протипожежного водопостачання які розташовані за адресою: Харківська область, Дергачівський район, село Подвірки, вулиця Сумський шлях, 53.
1 Липня09:48 Харківська область: рятувальники провели протипожежні інструктажі на тестуванні під час ЗНО
З метою запобігання виникнення надзвичайних подій під час зовнішнього незалежного оцінювання, фахівці обласної Служби порятунку «101» провели комплекс профілактичних заходів. Так 30 червня, фахівці Лозівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області провели інструктаж з працівниками навчальних закладів м. Лозова та роз’яснили вимоги законодавства у сфері пожежної безпеки в навчальних закладах, здійснили профілактичний огляд приміщень.

    Твіт