ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4291

Останні новини

13 Грудня16:08 Великобурлуцький район: рятувальники провели практичні заняття щодо гасіння умовної пожежі на елеваторі
13 грудня на елеваторі ТОВ “АПК” НОВААГРО” за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Привокзальна, 2б рятувальниками 12-ї пожежно-рятувальної частини були проведені практичні заняття щодо ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, а також порядку дій персоналу у разі їх виникнення. Під час заходу були відпрацьовані інструкції з питань евакуації з залученням всіх працівників елеватору, а також алгоритм дій адміністрації об'єкту, а саме: оповіщення своїх працівників та відповідних служб про пожежу, організація евакуації людей та матеріальних цінностей.
13 Грудня14:29 Київський район: відбулось позачергове засідання районної КТЕБ та НС
13 грудня в адміністрації Київського району Харківської міської ради відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника Голови адміністрації Ігоря Дроботова.
13 Грудня12:32 Харківські рятувальники здійснюють перевірки об'єктів освіти, лікувальних закладів та соціальної сфери (ВІДЕО)
У зв’язку із пожежею, що сталася 4 грудня в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, на території всієї країни розпочалися перевірки об'єктів освіти, лікувальних закладів та соціальної сфери на предмет дотримання правил пожежної безпеки. Починаючи з 9 грудня фахівці Головного управління ДСНС у Харківській області здійснюють перевірки дитячих садочків, шкіл, вищих навчальних закладів та інших об'єктів з масовим перебуванням людей.
13 Грудня10:43 Рятувальники продовжують проводити семінари з роз`яснення вимог чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки
12 грудня на Харківщині відбулась низка інструктивних семінарів, на яких рятувальники довели до відома керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, відділів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та керівників об’єктів інфраструктури і народного господарства основні вимоги чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації чи пожеж.
13 Грудня09:09 В ДСНС відбулися командно-штабні навчання з питань реагування на загрози осінньо-зимового періоду
12 грудня в ДСНС України, за участі Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Голови Служби Миколи Чечоткіна та представників органів центральної виконавчої влади відбулися командно-штабні навчання з питань організації реагування органів управління та сил цивільного захисту на загрози осінньо-зимового періоду. Участь у них взяли також голови обласних державних адміністрацій та керівники територіальних підрозділів ДСНС.
13 Грудня08:00 Служба порятунку закликає харків'ян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
Як свідчить статистика, щороку в осінньо-зимовий період різко зростає кількість надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж, з причин необережного поводження громадян з вогнем, порушення правил користування обігрівальними приладами, електрообладнанням, та пічним опаленням. В цей небезпечний період в Харківській області щодоби виникає, в середньому, 10-15 пожеж, є випадки під час яких гинуть люди
12 Грудня14:50 У Харківському національному університеті імені Каразіна відбулись протипожежні навчання (ВІДЕО)
12 грудня на території одного з найстаріших вишів Східної Європи - Харківському національному університеті імені Каразіна відбулось протипожежне навчання, де співробітники вишу і студенти разом з рятувальниками ДСНС відпрацьовували дії за сигналом «Пожежа»
12 Грудня13:23 Куп’янський район: рятувальники провели інструктивне заняття з пожежної та техногенної безпеки для голів сільських рад
12 грудня інспекторський склад Куп’янського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області провів інструктивно-методичне заняття за темою: «Вимоги законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях масового перебування людей, перед усім у закладах освіти, соціального обслуговування населення, охорони здоров’я, культури та транспортної інфраструктури»
12 Грудня09:08 Увага! Попередження про туман на території України
За даними УкрГідрометцентру, вранці 12 грудня на більшій частині країни туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності).
11 Грудня17:19 Лозівський район: вогнеборці поспілкувались зі студентами коледжу мистецтв на предмет дотримання правил безпеки
11 грудня працівниками Лозівського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області було проведено бесіду з правил протипожежної безпеки для студентів Обласного комунального закладу «Лозівський вищий коледж мистецтв»
11 Грудня17:02 З нагоди дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС відбулись вшанувальні заходи на пожежно-технічній виставці міста Харкова
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Напередодні цієї дати, 11 грудня, керівництво ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з представниками обласної організації Добровільного пожежного товариства, ветеранами пожежно-рятувальної служби, ліквідаторами аварії на ЧАЕС провели вшанувальні заходи на пожежно-технічній виставці міста Харкова
11 Грудня16:06 Рятувальники роз`яснюють вимоги чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки
11 грудня в приміщенні Первомайської райдержадміністрації співробітники Первомайського райвідділу ГУ ДСНС України у Харківській області провели семінар для керівниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, відділів освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення та керівниками об’єктів інфраструктури і народного господарства. Під час семінару рятувальники довели до відома всіх присутніх основні вимоги чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації чи пожежі.
11 Грудня15:29 На Харківщині вшановують пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
11 грудня у сквері Пожежного в Харкові відбулись заходи із вшанування пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Подібні заходи проходять щорічно з нагоди пам`ятної дати, що відзначається в Україні 14 грудня.
11 Грудня14:47 Під час проведення позапланових перевірок навчальних закладів, рятувальники та персонал відпрацьовують спільні дії при виникненні надзвичайних ситуацій (ВІДЕО)
11 грудня на базі Харківської спеціальної школи імені Короленка Харківської обласної ради, де навчаються діти з вадами зору, фахівці Головного управління ДСНС України у Харківській області провели протипожежні об’єктові тренування з відпрацювання дій керівництва та персоналу на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.
11 Грудня14:14 Рятувальники взяли участь у нараді з керівниками районних відділів освіти щодо недопущення виникнення пожеж у навчальних закладах
11 грудня начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергій Колосовський взяв участь у розширеній нараді з керівниками районних відділів освіти, професійно-технічних, спеціалізованих навчальних закладів області. Захід проходив під головуванням керівника Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Лариси Карпової.
11 Грудня08:20 Рятувальники закликають громадян не ризикувати життям, виходячи на тонку кригу водойм!
Наразі через не стабільний температурний режим, крига на водоймах не набуває безпечної міцності, тож є потенційно небезпечною. Тож бажаючі прогулятись поверхнею замерзлого водоймища свідомо чи ні наражають себе на небезпеку.
10 Грудня16:26 Рятувальники провели інструктивні семінари з безпеки життєдіяльності для керівників закладів освіти, культури та соціального обслуговування населення
10 грудня рятувальники Московського у м. Харкові та Куп`янського районів провели інструктивні семінари з керівниками районних закладів освіти, під час яких обговорили пріоритетні напрямки навчально-виховної діяльності у забезпеченні безпеки дітей, управлінське забезпечення установ і закладів з питань безпеки життєдіяльності. У Куп`янському районі, окрім освітян, на семінарі також були присутні працівники культури, соціального обслуговування населення та сільські голови району.
9 Грудня18:16 На Харківщині відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо протипожежного стану закладів з масовим перебуванням людей
Питання перевірки пожежної безпеки в області обговорили під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Перевірити пожежну безпеку соціально значущих об’єктів доручив Президент України Володимир Зеленський. На Харківщині відповідні заходи вже розпочалися. До 10 січня 2020 року в регіоні планують перевірити всі дошкільні заклади, загальноосвітні школи, заклади культури, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, соцзахисту, державні об’єкти транспортної інфраструктури.
9 Грудня15:56 м. Куп`янськ: вогнеборці проводять роз`яснювальну роботу на міських вулицях
09 грудня співробітники Куп’янського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області здійснили рейд вулицями міста Куп’янська, аби запобігти пожежам у житлі та підвищити рівень знань з пожежної безпеки у громадян.
9 Грудня15:17 Нововодолазький район: на екскурсію до рятувальників завітали школярі
09 грудня вихованці Нововодолазького навчально-виховного комплексу завітали до 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини, що у селищі Нова Водолага. Діти завжди цікавляться роботою рятувальників, а останні не марнують нагоди навчити малих правилам безпеки.
9 Грудня08:43 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті! Практичні поради як вберегти свою оселю від вогню
З початку 2019 року в Україні сталося вже 94 тисячі 463 пожежі, з яких більше 28 тисяч виникли у житловому секторі. Ці пожежі забрали життя вже 1 тисячі 633 людей. Ще 1 тисяча 356 громадян отримали травми різного ступеня тяжкості
7 Грудня14:30 м. Красноград: рятувальники провели профілактичний рейд з метою запобігання пожеж у побуті
Рятувальники раз за разом проводять профілактичні рейди з метою запобігання пожеж у побуті, під час яких намагаються підвищити рівень знань громадян у напрямку пожежної безпеки. Насамперед, вони охоплюють своєю увагою соціально не захищені верстви населення, зокрема людей похилого віку та дітей
6 Грудня16:31 Індустріальний район: рятувальники провели практичні тренування на базі Хролівської виправної колонії
06 грудня на території Хролівської виправної колонії № 140 було проведено протипожежне тренування.
6 Грудня15:56 Чугуївський район: рятувальники разом з військовими обговорили проблемні питання забезпечення пожежної безпеки військових об`єктів та взаємодії під час ліквідації НС
05 грудня на базі Чугуївського РВ ГУ ДСНС України у Харківської області під головуванням заступника начальника Головного управління Анатолія Торяника відбувся семінар з питань забезпечення пожежної безпеки військових об`єктів Чугуївського гарнізону та взаємодії протипожежних військових формувань і пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС під час ліквідації різного роду надзвичайних ситуацій.
6 Грудня14:29 Харківський район: вогнеборці дбають про безпеку малозахищених верств населення
У зимовий період кількість пожеж, які виникають у житловому секторі, збільшується в рази. Причиною займань у помешканнях громадян є нехтування самими ж людьми елементарними правилами пожежної безпеки. Найбільш вразливими від пожеж зазвичай є малозахищені верстви населення.

    Твіт