ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4147

Останні новини

18 Жовтня16:33 На території Харківського аеропорту проводились навчання по ліквідації пожежі у літаку Boeing 737
18 жовтня на території Харківського аеропорту відпрацьовувались навчання з ліквідації пожежі у літаку Boeing 737. Основною навчальною метою тренувань було відпрацювання питань взаємодії аварійно-рятувальних служб аеропорту та підрозділів ДСНС під час ліквідації надзвичайної події.
18 Жовтня16:23 Підведено підсумки комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту у Харківській області
18 жовтня підведено підсумки комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Харківській області
18 Жовтня15:09 Основ’янський район: відбулись протипожежні заняття у фармацевтичному коледжі
18 жовтня рятувальники Основ‘янського райвідділу у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області провели планові протипожежні заняття в Коледжі Національного університету, що розташований за адресою: м. Харків, вул. Олександра Невського, 18.
18 Жовтня14:20 Київський район: рятувальники проінструктували працівників казначейської служби
17 жовтня фахівці Київського районного відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області провели протипожежні інструктажі та бесіди з працівниками управління Державної казначейської служби України у Київському районі м. Харкова Харківської області. Основними темами, що підіймались, були «Положення Кодексу цивільного захисту», «Правила пожежної безпеки на робочому місці», «Дії персоналу закладу у разі виникнення надзвичайних ситуацій», «Дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів».
18 Жовтня14:18 Київський район: фахівці цивільного захисту стали учасниками «Тижня безпеки життєдіяльності»
18 жовтня співробітники Київського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області завітали до учнів 7-го класу Харківської спеціалізованої школи № 16 Харківської міської ради, де взяли участь у проведенні «Тижня безпеки життєдіяльності».
18 Жовтня10:21 Красноградський район: фахівці ДСНС провели роз’яснювальну роботу з вчителями та дітьми рамках «Тижнів безпеки життєдіяльності»
17 жовтня в рамках «Тижнів безпеки життєдіяльності», що наразі проходять у шкільних та дошкільних навчальних закладах, рятувальники Красноградського районного відділу ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу задля запобігання пожежам та більшої обізнаності з питань власної безпеки. Фахівці цивільного захисту побували відразу в декількох районних закладах освіти, зокрема у Володимирівському та Добреньському НВК, а також у Красноградському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
18 Жовтня09:15 Співробітники Головного управління ДСНС взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції щодо запобігання корупції
17 жовтня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Особливості застосування антикорупційного законодавства: від розслідування до вироку суду», співорганізатором якої виступила Громадська рада при МВС України.
18 Жовтня09:01 Увага! Попередження про туман на території України
За даними УкрГідрометцентру, 18 жовтня вночі та вранці на більшій частині території країни туман, видимість 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).
17 Жовтня16:32 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди з нагоди Дня захисника України
17 жовтня у Києві, за особливі заслуги перед державою та з нагоди Дня захисника України, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив рятувальникам ДСНС державні нагороди. Він привітав присутніх і зауважив, що пишається тією довірою, яку люди висловлюють нацгвардійцям, рятувальникам, правоохоронцям, прикордонникам.
16 Жовтня15:55 Великобурлуцький район: працівники казначейської служби отримали протипожежні інструктажі від рятувальників
16 жовтня фахівці Великобурлуцького районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області на базі Управління Державного казначейства у Великобурлуцькому районі Головного управління Державного казначейства у Харківській області провели відпрацювання інструкції з питань евакуації. До заходу залучались керівництво та працівники казначейства.
16 Жовтня15:14 Холодногірський район: вогнеборці вживають превентивні заходи для покращення стану пожежної і техногенної безпеки готелів
Інспекторським складом Холодногірського РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області проводяться позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у готелях з метою запобігання виникнення там пожеж і надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня12:31 Балаклійський район: на подвір’ї пожежної частини відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
16 травня до Балаклійської пожежної частини № 42 завітали учні 1-ї школи м. Балаклія та школярі із сусіднього села Вербівка, а також вихованці 4-х Балаклійських дошкільних навчальних закладів. Всього близько 350 дітей. Для них вже за відпрацьованим алгоритмом рятувальники організували акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» з показом пожежно-рятувальної техніки
15 Жовтня17:50 Комісією центрального апарату ДСНС перевірено готовність сил цивільного захисту Харківського району до дій в разі виникнення техногенної аварії на водопровідній насосній станції
15 жовтня в рамках роботи комісії ДСНС України з Комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Харківському районі перевірено готовність органів управління та сил цивільного захисту до дій в разі виникнення техногенної аварії на водопровідній насосній станції.
15 Жовтня17:20 У рамках комплексної перевірки відбулось тактичне навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації, повязаної з розливом ртуті
15 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України з комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб проведено відповідне відпрацювання м. Люботин.
15 Жовтня11:26 Холодногірський район: фахівці ДСНС провели роз’яснювальну роботу з колективом навчального закладу
15 жовтня в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності», що проходить у Медичному коледжі Харківського Національного медичного університету, рятувальники Холодногірського районного відділу ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу, аби запобігти там пожежам.
14 Жовтня12:00 Керівництво Головного управління ДСНС у Харківській області взяло участь у заходах з нагоди Дня Захисника України
14 жовтня, в День Захисника України на площі Захисників України відбулось урочисте відкриття пам'ятника Захисникам України.
12 Жовтня18:47 У рамках комплексної перевірки відбулось тактичне навчання та з’ясовано стан цивільного захисту міста Харкова
11 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України з комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб проведено відповідне відпрацювання м. Харкова.
11 Жовтня15:39 В ДСНС відбулось розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2019 року
11 жовтня в ДСНС відбулося розширене засідання Колегії за підсумками роботи впродовж 9 місяців 2019 року. У засіданні під головуванням керівника Служби Миколи Чечоткіна взяли участь Перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, заступник глави МВС Антон Геращенко, радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, члени Колегії, представники громадськості, а також керівники самостійних структурних підрозділів апарату, начальники територіальних органів, аварійно-рятувальних підрозділів центрального підпорядкування, вищих навчальних закладів, наукових установ та державних підприємств.
11 Жовтня14:01 Начальника Ізюмського районного підрозділу ДСНС відзначено районною владою з нагоди Дня захисника України
11 жовтня на позачерговій сесії Ізюмської районної ради за присутності депутатів, працівників райдержадміністрації, керівників районних підприємств, установ та організацій, сільських голів та співробітників виконавчого апарату райради, з нагоди Дня захисника України голова Ізюмської райдержадміністрації Любов Шамрай нагородила пам’ятним знаком «Патріот України» начальника Ізюмського районного відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколу Вітра.
10 Жовтня16:39 У рамках комплексної перевірки відбулось навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації пов'язаної з розливом аміаку
10 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України відбулась перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб Валківського району.
10 Жовтня15:11 У Головному управлінні ДСНС пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України
10 жовтня у актовій залі Головного управління ДСНС у Харківській області пройшли урочисті збори з нагоди Дня захисника України. У заході прийняли участь: начальник Головного управління Олександр Волобуєв, керівний склад та працівники Харківського гарнізону ДСНС.
9 Жовтня17:01 У рамках комплексної перевірки відбулось тактичне навчання на автозаправній станції
9 жовтня згідно з робочим планом комісії ДСНС України відбулась перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб Дергачівського району Харківської області.
9 Жовтня16:05 Шевченківський район: рятувальники проводять профілактичні заходи у рамках Тижня безпеки життєдіяльності
9 жовтня у Шевченківському професійному аграрному ліцеї за адресою: смт. Шевченкове, вул. Гордеєєва, 54 працівники ДСНС спільно з адміністрацією ліцею, провели профілактичний захід присвячений Тижню знань з основ безпеки життєдіяльності, а також організували протипожежне тренування з евакуацією учнів та працівників навчального закладу.
9 Жовтня12:11 У Києві розпочала роботу XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2019»
З 8 жовтня на території Міжнародного виставкового центру у Києві розпочала роботу ХVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2019» - головний галузевий виставковий проект у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. У перший день роботи виставки її відвідав Голова ДСНС Микола Чечоткін, який ознайомився зі зразками сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, новітньою пожежною технікою та обладнанням, тощо.
9 Жовтня09:10 Увага! Попередження про заморозки по Україні
За даними УкрГідрометцентру, вночі 10 жовтня у східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях заморозки на поверхні грунту 0-3°.

    Твіт