Впродовж тижня, з 11 по 18 січня підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області цілодобово несли бойове чергування та оперативно реагували на надзвичайні події, пожежі, інші виклики.
Протягом зазначеного періоду рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 131 раз виїжджали за сигналом «Тривога». З них 71 виїзд на ліквідацію пожеж та загорянь. 14 раз рятувальники виїздили для надання допомоги населенню та на дорожньо-транспортні пригоди, 1 – на знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, 2 — на чергування, 43 – інші виїзди.
Внаслідок пожеж загинула 3 людини, ще 1 зазнала травм. 1 особу вдалось врятувати та 49 чоловік було евакуйовано.
Головне управління ДСНС України у Харківській області звертається до громадян: завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:
- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
- не паліть у ліжку;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
- подбайте про справність печей та обігрівальних приладів.
Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
ГУ ДСНС України у Харківській області