ГоловнаДіяльністьМедичне забезпечення
 Версія для друку

На даний час відсутня можливість компенсувати придбання медичних препаратів та можливість видачі безоплатних ліків. Але при лікуванні за направлення згідно договору особовий склад не сплачує за лікування.

Стаціонарне лікування та консультативна медична допомога проводилась на базі Військово-медичного клінічного Центру Північного регіону МО України (ВМКЦ ПР) згідно договору. Окрім цього особовий склад отримує амбулаторну та стаціонарну допомогу в лікувальних закладах за місцем проживання.

В ГУ ДСНС України у Харківський області забезпечує путівками на санаторно-курортне лікування , та медико-психологічну реабілітацію - 22 особи (з них 5 учасників АТО)за 2020 рік

 

Для осіб рядового та начальницького складу згідно з доповненням до ч.4 ст.117 Кодексу цивільного захисту України внесені зміни Законом України від 27.03.2014 року №1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», пільги

передбачені цією частиною, надаються за умови , якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України. Податкова соціальна пільга у 2020 році – гранична сума для застосування податкової соціальної пільг -2940,00 гривень.

    Твіт