ГоловнаБізнесуІнформація щодо проведення Головним управлінням ДСНС України у Харківській області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення
 Версія для друку

Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області на виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 17 серпня 2019 року №27938/0/1-19 та доручення Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 19.08.2019 № 02-11860/261 «Про позапланові перевірки готелів та закладів відпочинку і оздоровлення», розпочато перевірки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

Перевіркам підлягають понад 280 об’єктів, з яких: 130 об’єктів готельного бізнесу; 157 місць та об’єктів відпочинку і оздоровлення.

Станом на 22.11.2019 організовано та проведено 283 перевірки дотримання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту на об’єктах зазначеної категорії, що складає 98% від загальної кількості.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто понад 170 відповідальних посадових осіб.

Також за результатами перевірок подано до Харківського окружного адміністративного суду 7 позовів на призупинення експлуатації об’єкту.

Складено 112 Акта стосовно неможливості здійснення заходів державного нагляду (контролю).

Одночасно з метою попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності громадян під час перебування у вищевказаних закладах органами ДСНС проведено профілактично-роз’яснювальну роботу.

Так, проблемні питання протипожежного захисту цих закладів постійно висвітлюються у засобах масової інформації: в газетах – 2, на радіо – 8, в інтернет-виданнях – 14, розповсюджено серед населення 1244 примірника друкованої продукції (листівки, буклети тощо), проведено з обслуговуючим персоналом закладів 192 інструктажу.

Посадовими особами ДСНС до органів влади та органів місцевого самоврядування надіслано 9 інформації про стан протипожежного захисту зазначених закладів.

    Твіт