Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 21 травня 2024 року

clock
21.05.2024 08:52

Протягом доби з 20 по 21 травня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 42 оперативні виїзди, з яких:

31 – на ліквідацію пожеж, 2 з яких спричинили ворожі обстріли;

1 – для проведення аварійно-рятувальних робіт;

1 – на перевірку після обстрілу;

7 – на допомогу населенню;

2 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 4 пожежі в Ізюмському районі області та м. Харкові. Усі вони оперативно ліквідовані силами ДСНС. 

У с. Підлиман Ізюмського району внаслідок ворожих обстрілів сталася пожежа на території Борівського лісництва. Там горіла хвойна підстилка на площі 3 га. З вогнем боролись рятувальники ДСНС та вогнеборці відомчої пожежної охорони лісового господарства.

Сьогодні вночі ворог завдав ударів БПЛА по Харкову. Від вибухів постраждали житлові будинки, інші надвірні забудови та транспортні засоби, поранено 5 людей. За трьома адресами у різних районах міста сталися пожежі. Горіли 2 житлових будинки, гараж та мікроавтобус на загальній площі близько 200 кв.м. Загалом до ліквідації наслідків ворожого обстрілу було залучено 7 одиниць техніки та 35 осіб особового складу ДСНС.

Рятувальники, поліцейські та представники місцевих громад продовжили проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано понад 10776 жителів, з них 838 дітей та 257 маломобільних осіб.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 69 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Схожі матеріали