Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 12 червня 2024 року

clock
12.06.2024 08:10

Протягом доби з 11 по 12 червня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 37 оперативних виїздів з яких:

26 – на ліквідацію пожеж, 6 з яких спричинили ворожі обстріли;

1 – для проведення аварійно-рятувальних робіт;

6 – на допомогу населенню;

4 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 6 пожеж в Чугуївському, Куп'янському та Ізюмському районах області. У 4-х випадках ворог поцілив по лісовим масивам та відкритому просторі. Горіла хвойна підстилка та суха трава на загальній площі понад 8 га. Ще 2 пожежі трапились після влучання ворожих снарядів у приватні оселі. Зокрема у с. Новоплатонівка Ізюмського району горів будинок на площі 80 кв.м. А поблизу с. Піщане Чугуївського району — 2 приватні будинки та господарча споруда на загальній площі 120 кв.м. В обох випадках обійшлось без жертв та постраждалих.

Загалом на території Харківської області триває гасіння 4 лісових пожеж на загальній площі понад 280 га. Силами підрозділів ДСНС та працівників лісових господарств 3 з них локалізовані.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 94 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники, поліцейські, волонтери та представники місцевих громад продовжували проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано 11790 осіб, з них 912 дітей та 278 маломобільних осіб.

Схожі матеріали