Харківська область: оперативна інформація станом на 07:00 11 червня 2024 року

clock
11.06.2024 08:06

Протягом доби з 10 по 11 червня 2024 року рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

За цей період здійснено 45 оперативних виїздів з яких:

31 – на ліквідацію пожеж, 6 з яких спричинили ворожі обстріли;

1 – для проведення аварійно-рятувальних робіт;

9 – на допомогу населенню;

1 – на перевірку місця ворожого обстрілу;

2 – інші виїзди.

Протягом доби ворожі війська спричинили 6 пожеж в Чугуївському, Харківському районах області та в Київському районі міста Харкова. Усі вони оперативно ліквідовані силами ДСНС. Ворог поцілив по лісовим масивам та приватному сектору.

Близько 17:00 ворог завдав масованих авіаударів по житловим кварталам міста Харкова. В результаті обстрілів сталися руйнації та пошкодження житлових та господарчих будівель, а також гаражів. За різними адресами сталися пожежі у гаражному кооперативі та літній кухні приватного сектору. Загальна площа пожеж склала біля 70 кв.м. Під завалами одного з житлових будинків опинився чоловік 1947 р.н. Співробітники ДСНС за допомогою спецінструментів підняли уламки зруйнованої будівлі та плит, дістались до чоловіка та визволили його. Надалі бригадою екстреної медичної допомоги його було госпіталізовано до лікарні. Вся рятувальна операція тривала біля години. 

Загалом на території Харківської області триває гасіння 3 лісових пожеж на загальній площі 3 га. Силами підрозділів ДСНС та працівників лісових господарств всі вони локалізовані, наразі триває ліквідація окремих осередків горіння.

Вчора на Петренківському водосховищі міста Харкова, потонув хлопчик 2015 р.н. Водолази ДСНС виявили тіло дитини на відстані близько 30 метрів від берега.

Піротехнічними підрозділами ДСНС вилучено та знешкоджено 54 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники, поліцейські, волонтери та представники місцевих громад продовжували проводити евакуацію населення з прикордонних населених пунктів. У проміжних евакопунктах працювали психологи ДСНС. Від початку активних дій ворога з населених пунктів евакуйовано 11767 осіб, з них 905 дітей та 278 маломобільних осіб.

Схожі матеріали