Оперативна інформація про стан техногенної та природної обстановки в місті Харкові та Харківській області за період з 07 годин 30 хвилин 26 вересня 2011 року до 07 годин 30 хвилин 27 вересня 2011 року.

clock
27.09.2011 04:00

 

1. Зареєстровані надзвичайні ситуації: (Не було)


2. Некласифіковані події:

На території Веселівської сільської ради Балаклійського району (сел. Веселе) встановлено захворювання кота  на сказ (позитивний результат дослідження головного мозку кота експертиза № 437 від 21.09.2011 року Харківської державної регіональної лабораторії ветеринарної медицини). Хворий на сказ кіт 15.09.2011 року покусав гр. Булгач Данила Єдуардовича 2004 року народження  , мешкає за адресою: с. Веселе, вул.Миру, 1. Гр. Булгач Д.Є. надана медична допомога, проведені відповідні протиінфекційні заходи. На даний час гр. Булгач Д.Є знаходиться на денному стаціонарі в Балаклійській ЦКРЛ. Стан здоров’я Булгач Д.Є. задовільний.

Службами району вжиті заходи по ліквідації захворювання тварин на сказ на території Веселівської сільської ради (с. Веселе). 

Вжиті заходи щодо термінового дощеплення проти сказу ВРХ, собак і котів на території  Веселівської сільської ради. Встановлений постійний ветеринарний нагляд за тваринами неблагополучної території.   Проведена  роз’яснювальна робота серед населення про небезпеку захворювання на сказ. Вжиті заходи щодо виявлення контактних осіб із захворілою на сказ твариною.  

Організований облік собак та котів і інших м’ясоїдних тварин у громадян на території сільської ради.

Упродовж терміну карантинних обмежень заборонено  вивезення за межі району ВРХ, собак, котів і диких тварин, полювання на диких тварин їх відлов і вивіз з мисливських угідь.  

Виконання вказаних заходів знаходиться на постійному контролі районного управління.

 

3. Надзвичайні ситуації та події, що сталися раніше, та по яким продовжуються заходи з ліквідації:29.04.2006 р. в м. Куп’янськ стався інтенсивний зсув ґрунту 29.04.06р. (НС) 20130 – Зсуви, п.п. 4.2; 4.6. Станом на 25.09.11р. на зсувних ділянках істотних змін не має.  Мережі газо-, водо- та електропостачання на зсувних ділянках на даний час працюють. На зсувній ділянці в районі аміакопроводу с. Моначинівка стан труби задовільний.

4. Виїзди підрозділів пожежно-рятувальної служби на гасіння пожеж:


Чергування

-

На пожежі по місту:

12

Хибні виклики

-

На пожежі по області:

11

Інші виїзди

7

 

УСЬОГО:

23

5.  Виїзди підрозділів  пожежно-рятувальної служби на проведення рятувальних заходів, надання допомоги  населенню та іншим  службам:

  

Чергування

2

по місту:

-

Хибні виклики

-

по області:

4

Інші виїзди

-

 

УСЬОГО:

4

 

6. Виявлення та знешкодження застарілих боєприпасів часів ВВВ:

Знешкоджено за добу

Відкрито заявок

на знешкодження ВНП

Залишилось заявок

на знешкодження ВНП 

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

4

0

0

4

2

6

ПОГОДНІ УМОВИ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Схожі матеріали