Оперативна інформація про стан техногенної та природної обстановки в місті Харкові та Харківській області за період з 07 годин 30 хвилин 12 листопада 2011 року до 07 годин 30 хвилин 13 листопада 2011 року.

clock
13.11.2011 05:00

1.    Зареєстровані надзвичайні ситуації: (Не було)


2.    Некласифіковані події:


          О 9 годині 13 хвилин надійшло повідомлення від чергового диспетчера Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» Куниця М.Є. про те, що за адресою: м. Красноград вул. Щучки 77 під час розбору споруди не експлуатуємої бані не встановленими особами було ушкоджено газовий ввід  діаметром 57 мм. На місце події виїхала бригада аварійної газової служби Красноградської філії ПАТ «Харківгаз», Співробітниками Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» проведено відключення газопостачання міста та роботи по розриву місця підводу газу з даної будівлі до газової магістралі і  відключення пошкодженої лінії. Надлишкового тиску в трубопроводі не має, загрози населенню не має. Від газопостачання було відключено повністю місто в кількості 11733 чоловік, комунально - побутових  підприємств - 80, котелень – 12, ГРП – 19, шкафних регуляторів – 11, надомних регуляторів – 7. На ліквідації події працює 70 співробітників аварійної газової служби Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» та 165 чоловік із Лозової, Дергачив, Куп’янська, Ізюма та Балаклеї  філіалів аварійної газової служби. Протягом 3-4 годин після проведення ремонтних робіт на газопроводі підключено до газопостачання котелень, які забезпечують опалення підприємств соціальної сфери (лікарні, школи, дитячі садки і т.п.)та котелень, що забезпечують житлові будівлі з централізованим опаленням,  котельні низького тиску на Піщанську ЗОШ, амбулаторію, та котельні  вул. Леніна № 18, вул. Копиленко № 5, ДНЗ № 9 в 15.30 було проведено їх включення.  В 15.00 була зроблена закачка центральної магістралі. Підключення індивідуальних абонентів  проводиться поетапно з 15.30, з залученням персоналу Красноградської філії ПАТ «Харківгаз».   Станом 21.00  годину 12.11.11 підключено с. Піщанка, центр міста. Підключено половина 3 м/р-н (виключення мають поодинокі випадки в будинках в яких не було господарів, або в які не впустили представників Красноградської філії ПАТ «Харківгаз»). Не підключено район «Дослідної станції», та с. Куми.

3. Надзвичайні ситуації та події, що сталися раніше, та по яким продовжуються заходи з ліквідації:

29.04.2006 р. в м. Куп’янськ стався інтенсивний зсув ґрунту 29.04.06р. (НС) 20130 – Зсуви, п.п. 4.2; 4.6. Станом на 11.11.11р. на зсувних ділянках істотних змін не має. Мережі газо-, водо- та електропостачання на зсувних ділянках на даний час працюють. На зсувній ділянці в районі аміакопроводу с. Моначинівка стан труби задовільний.

 

4.Виїзди підрозділів пожежно-рятувальної служби на гасіння пожеж:


Чергування

-

На пожежі по місту:

10

Хибні виклики

-

На пожежі по області:

4

Інші виїзди

1

 

УСЬОГО:

14

5. Виїзди підрозділів пожежно-рятувальної служби на проведення

рятувальних заходів, надання допомоги населенню та іншим  службам:

  

Чергування

-

по місту:

2

Хибні виклики

-

по області:

1

Інші виїзди

1

 

УСЬОГО:

3

 

6. Виявлення та знешкодження застарілих боєприпасів часів ВВВ:


Знешкоджено за добу

Відкрито заявок

на знешкодження ВНП

Залишилось заявок

на знешкодження ВНП 

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

-

-

2

-

2

4

Схожі матеріали