Оперативна інформація про стан техногенної та природної обстановки в місті Харкові та Харківській області за період з 07 годин 30 хвилин 10 листопада 2011 року до 07 годин 30 хвилин 11 листопада 2011 року

clock
11.11.2011 05:00

1. Зареєстровані надзвичайні ситуації: (Не було)

 

2. Некласифіковані події:         

 о 9 годині 15 хвилин надійшло повідомлення від чергового диспетчера Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» Куниця М.Є. про те, що за адресою: м. Красноград вул. Щучки 77 під час розбори споруди не експлуатуємої бані не встановленими особами було ушкоджено газовий ввід  діаметром 57 мм. На місце події виїхала бригада аварійної газової служби Красноградської філії ПАТ «Харківгаз», та одне відділення 43-СДПЧ Красноградського РВ ГУ МНС України в Харківській області. Співробітниками Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» проведено відключення газопостачання міста та роботи по розриву місця підводу газу з даної будівлі до газової магістралі і відключення пошкодженої лінії.

 

Відділення 43-СДПЧ Красноградського РВ ГУ МНС України в Харківській області на АЦ-40(431412)63Б виконало бойове розгортання та готові до ліквідації пожежі на випадок спалаху газу під час проведення ремонтних робіт.

Надлишкового тиску в трубопроводі не має, загрози населенню не має. Від газопостачання на даний час відключено повністю місто в кількості 11547 чоловік, комунально - побутових підприємств -129, підприємств теплових мереж – 24, ГРП – 19, шкафних регуляторів – 11, надомних регуляторів – 7. На ліквідації події працює 70 співробітників аварійної газової служби Красноградської філії ПАТ «Харківгаз» та на підході ще приблизно 80 чоловік із Кегичівського, Зачепилівського та Нововодолажського філіалів аварійної газової служби Красноградської філії ПАТ «Харківгаз».

На 12 годину 20 хвилин ремонтні роботи виконано у повному обсязі Протягом 3-4 годин після проведення ремонтних робіт на газопроводі планується підключення до газопостачання котелень, які забезпечують опалення підприємств соціальної сфери (лікарні, школи, дитячі садки і т.п.)та котелень, що забезпечують житлові будівлі з централізованим опаленням.             

Підключення індивідуальних абонентів буде проводитися поетапно з залученням персоналу Красноградської філії ПАТ «Харківгаз», для перевірки стану газових приладів в оселях.      

3. Надзвичайні ситуації та події, що сталися раніше, та по яким продовжуються заходи з ліквідації:

29.04.2006 р. в м. Куп’янськ стався інтенсивний зсув ґрунту 29.04.06р. (НС) 20130 – Зсуви, п.п. 4.2; 4.6. Станом на 11.11.11р. на зсувних ділянках істотних змін не має. Мережі газо-, водо- та електропостачання на зсувних ділянках на даний час працюють. На зсувній ділянці в районі аміакопроводу с. Моначинівка стан труби задовільний.

4.Виїзди підрозділів пожежно-рятувальної служби на гасіння пожеж:


Чергування

-

На пожежі по місту:

5

Хибні виклики

-

На пожежі по області:

5

Інші виїзди

5

 

УСЬОГО:

10

5. Виїзди підрозділів пожежно-рятувальної служби на проведення

рятувальних заходів, надання допомоги населенню та іншим  службам:

Чергування

-

 по місту:

3

Хибні виклики

-

 по області:

4

Інші виїзди

1

 

УСЬОГО:

7

6. Виявлення та знешкодження застарілих боєприпасів часів ВВВ:

 

Знешкоджено за добу

Відкрито заявок

на знешкодження ВНП

Залишилось заявок

на знешкодження ВНП

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

АРЗ СП

НЦ ОРС ЦЗ

0

2

0

3

2

6

ПОГОДНІ УМОВИ НА ТЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Схожі матеріали