У Харкові відбулась друга акція Спільності та Відданості від благодійного фонду «Незламний Харків»

clock
02.09.2023 13:00

2 вересня вже вдруге волонтери благодійного фонду "Незламний Харків" у співпраці з харківськими блогерами відомих телеграм-каналів провели акцію підтримки Збройних Сил України, Сил Оборони України та звичайних харків’ян, котрі під час війни мають потребу в донорській крові.

На заклик організаторів акції із добровільної здачі крові до Харківського обласного Центру служби крові завітало чимало громадян, військових та рятувальників – хто не байдужий і знає, що його кров теж може воювати, або врятувати життя цивільному, якого намагався вбити ворог.

Аби час у черзі не минув марно, рятувальники ДСНС провели для донорів майстер-класи з надання допомоги постраждалим внаслідок аварій, катастроф та поранень. За допомогою манекенів вони продемонстрували алгоритми надання домедичної допомоги, наголошуючи на важливості швидкої реакції та правильних дій у критичних ситуаціях. Також за допомогою спеціальних стендів вони навчали як правильно реагувати на ситуації, коли раптом натрапили на вибухонебезпечний предмет. Адже наразі внаслідок бойових дій на Харківщині існує досить велика мінна небезпека. Люди мали змогу побачити як виглядають ті чи інші боєприпаси, дізнатися про їх вражаючі фактори і принцип дії, усвідомити їхню небезпеку та навчитися бути готовим до зустрічі з ними.

Волонтери, блогери і рятувальники мають на меті продовжувати цю традицію публічних ініціатив, бо наразі потреба у донорській крові надзвичайно актуальна. А такі акції приносять свій результат.

Схожі матеріали