Контраст
Шрифт

Слобідський район: Клас безпеки дає малечі необхідні знання

clock
21.02.2024 15:02

21 лютого до рятувальників 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини завітали учні однієї з харківських шкіл. Проте не просто так, а щоб дізнатися багато цікавого і корисного про мінну безпеку. Для цього став у пригоді спеціальний Клас безпеки, який функціонує в пожежній частині.

Як розпізнати небезпеку? Яку стежку обрати? Куди не слід потикатися? Які знаки вказують на небезпеку? Куди телефонувати у разі виявлення підозрілого предмету? На всі ці питання діти навчились відповідати, погравши в ігри, розмалювавши розмальовки та прогулявшись із Псом Патроном уявними стежками.

Аби навчити дітей правилам мінної безпеки, рятувальники застосовують методику, розроблену ЮНІСЕФ у відповідності до міжнародних стандартів та підходів для поведінкових змін, які пропонують креативні формати, що поєднують навчання і гру, покликані змінити поведінку дитини й перевести її в безпечну площину.

Після цього уроку малі краще розумітимуть, де на них чекає небезпека та як цього уникнути. Не братимуть до рук незнайомі предмети. І знатимуть як і кого сповіщати про небезпечну знахідку.

Знання правил мінної безпеки – рятує життя!

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

Схожі матеріали