Контраст
Шрифт

Рятувальники ДСНС Харківщини долучились до тренінгу, аби знати як створювати спільний безпечний простір в громадах

clock
29.02.2024 12:24

Безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати. Таку взаємодію ще називають англійським терміном Community Policing (CoP).

Тренінг саме з цієї теми під назвою “Community policing підхід у залученні громадськості та поліції до відновлення та розвитку постраждалих громад Харківської області” відбувся впродовж з 23 по 25 лютого у м. Полтаві. Захід став можливий завдяки Програмі розвитку ООН (UNDP) в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні». Серед інших запрошених у заході взяли участь і фахівці Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Мета тренінгу — отримання знань учасниками щодо побудови спільної діяльності, орієнтованої на потреби громад, безпекових структур з населенням, з урахуванням військових дій та відновлення постраждалих територій області.

Представники та представниці громадського сектору, поліції та ДСНС, які є членами робочих груп із безпеки та відновлення у 6-ти цільових громадах Харківської області, поглибили свої знання і відпрацювали навички у впровадженні сучасних підходів до співпраці поліції, ДСНС та громади, проєктному менеджменті у громадах, функціонуванні робочих груп та їх участі у створенні безпекових проєктів, гендерній чутливості та інклюзивності при реагуванні на безпекові виклики, організаційно-правових аспектах створення добровільних пожежних команд.

Отже даний тренінг в рамках Community Policing – ще один важливий крок до створення спільного безпечного простору в громадах.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали