Рятувальники аварійно-рятувальної частини були відзначені керівництвом Харківського гарнізону ДСНС під час урочистого відкриття оновленої будівлі цього підрозділу

clock
30.09.2023 12:24

Цього тижня відбулось урочисте відкриття відремонтованих службових приміщень для розміщення особового складу аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області.
На початку повномасштабного вторгнення росії виникла гостра потреба в такому спеціальному підрозділі. Ворожі війська нещадно нищили об’єкти інфраструктури та житловий фонд Харківщини. Багато людей опинялись під завалами. Їх потрібно було рятувати за допомогою спеціальної важкої інженерної техніки. Саме тому і була створена спеціалізована аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Цей бойовий підрозділ складається із 77 осіб особового складу та 50 одиниць техніки. Це висококласні спеціалісти, які навчанні працювати у надскладних умовах, застосовуючи спеціальну техніку і обладнання. В період війни особовий склад частини здійснив вже понад 460 виїздів для проведення аварійно-рятувальних та інших робіт, врятував не одне людське життя.
Відсьогодні рятувальники цієї частини будуть мати сучасні службові і побутові приміщення, що значно поліпшить умови несення служби, під час церемонії зазначив т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Артем Астахов. Він подякував кожному співробітнику за роботу і сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, нагородив грамотами Головного управління та вручив чергові спеціальні звання.

 

 

Схожі матеріали