Начальник ХОВА Олег Синєгубов передав харківським рятувальникам матеріальні цінності для покращення матеріально-технічної бази

clock
19.04.2024 16:02

Від початку повномасштабної агресії кремля проти України рятувальники Харківщини відчувають постійну підтримку з боку Харківської обласної військової адміністрації. Завдяки цій підтримці матеріально-технічна база підрозділів Харківського гарнізону ДСНС постійно поповнюється аварійно-рятувальним обладнанням, технікою, паливом, продовольством тощо.

Сьогодні, 19 квітня, начальник ХОВА Олег Синєгубов передав харківським рятувальникам чергову партію матеріальних цінностей для належного забезпечення роботи пожежно-рятувальних підрозділів. Вони були придбані в рамках Регіональної цільової програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2021-2023 роки. Це формений одяг для рятувальників та будівельні матеріали для відновлення пошкоджених ворожими обстрілами пожежних частин.

Крім того, очільник області вручив ключі від 3-х автомобілів, переданих в якості гуманітарної допомоги від наших німецьких партнерів. Одна з них поповнить автопарк Головного управління ДСНС України у Харківській області, решта – буде служити в підрозділах місцевої пожежної охорони Лозівської громади.

Під час спілкування з особовим складом Харківського гарнізону ДСНС Олег Синєгубов висловив слова вдячності вогнеборцям за їхню роботу і нагородив кращих з них за зразкове виконання службових обов'язків та високий професіоналізм Почесними грамотами ХОВА.

У свою чергу начальник Головного управління ДСНС України у Харківській області Артем Астахов подякував Олегу Васильовичу за постійну підтримку та сприяння харківським рятувальникам.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали