Контраст
Шрифт

На Харківщині рятувальники продовжують навчати людей правилам пожежної та мінної безпеки

clock
29.02.2024 17:40

Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо підвищення рівня захищеності населення від пожеж та негативних наслідків від вибухів вибухонебезпечних предметів постійно триває на Харківщині. Рятувальники щодня йдуть на зустріч з людьми та навчають їх елементарним правилам безпеки.

29 лютого роз’яснювальні заходи відбулася на території Слобідського і Основʼянського  районів Харкова, а також Первомайської громади Лозівського району, Солоницівської та Малоданилівської громад Харківського району Харківської області.

Рятувальники поспілкувались з пересічними перехожими, побували у місцях розміщення внутрішньо переміщених громадян, нагадавши про найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Звернули увагу на небезпеку пожеж в екосистемах, які в умовах повномасштабної війни стають додатковим навантаженням для рятувальників, бо замість ліквідації наслідків воєнної агресії рф і порятунку людей, вони змушені відволікатися на гасіння сухостою.

Також людям нагадували, що при виявленні будь-якого підозрілого предмету, який знаходиться у невластивому для нього місці, не слід чіпати його руками, пересувати та піддавати жодним механічним діям. Що відвідування лісів зараз є дуже небезпечним через велику кількість мін та нерозірваних боєприпасів. Прогулянка лісом може обернутися трагедією, адже кількість снарядів і мін, які залишили окупанти на нашій землі, дуже велика. Тож слід утриматись від походів та пересування будь-якою пересічною місцевістю, окрім проїзних доріг, тротуарів, стежок населених пунктів.

З метою формування у співрозмовників залишкових знань про мінну та пожежну безпеку, фахівці ДСНС розповсюджували серед них друковані інформаційні матеріали, буклети та листівки.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали