Київський район: рятувальники провели майстер клас для добровольців пожежної дружини

clock
18.04.2024 13:35

Основну успішного реагування на надзвичайні ситуації на будь-якому підприємстві, установі чи закладі складає наявність добровільного протипожежного формування. До його складу входять працівники, котрі на добровільних засадах зголосились брати участь у ліквідації пожеж на первинному етапі їх розвитку. Вони першими, до прибуття професійних пожежно-рятувальних підрозділів, стають до пожежогасіння, проводять евакуацію людей.

18 квітня з метою підвищення готовності членів добровільної пожежної дружини Харківського ліцею № 107 до реагування на НС, рятувальники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Київському району Харківської міської територіальної громади провели безпековий семінар. На ньому також були присутні й інші педагоги, котрі з цікавістю слухали поради фахівців ДСНС щодо забезпечення безпеки в їхньому закладі.

На семінарі розглядались питання з пожежної, техногенної та мінної безпеки. А наприкінці заходу для членів ДПД був проведений майстер клас щодо застосування первинних засобів пожежогасіння.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали