Ізюмський район: рятувальники щодня дбають про безпеку дітей, навчають правилам безпеки та залучають до профілактики надзвичайних ситуацій

clock
18.04.2024 16:05

Діти – майбутнє нації. Тому дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводитися в умовах екстремальних ситуацій – головне завдання на сьогодні. 

Тож рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління: здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну роботу в закладах освіти; влаштовують для пізнавальні екскурсії; спілкуються про створення безпечного середовища для дітей з батьками та педагогами, проводять майстер-класи, а також долучають до інших активностей. 

18 квітня на Ізюмщині відбулась низка подібних заходів. Зокрема офлайн урок у класі безпеки в селищі Савинці, зустріч з членами команди юних рятувальників Андріївського ліцею щодо їхньої залученості до кампанії UNICEF «Спільно до Безпеки. Літні пригоди без шкоди» та спільний з ними профілактичний захід на території селища Андріївка. Юні помічники рятувальників із задоволенням взяли участь в інформаційно-роз’яснювальній роботі з питань безпеки серед своїх односельців.

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

Схожі матеріали