Контраст
Шрифт

Ізюмський район: надзвичайники залучають громадські організації для просвіти з мінної безпеки

clock
15.02.2024 15:49

15 лютого рятувальники Ізюмського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області зустрілись з волонтерами громадської організації «Відповідальні громадяни», аби разом обговорити проблеми і шляхи підвищення обізнаності населення з питань мінної безпеки.

ГО «Відповідальні громадяни» - неурядова організація, яка спеціалізується на підтримці цивільного населення, що опинилась у скрутних життєвих обставинах через військову агресію в Україні та реалізації проєктів спрямованих на розвиток та покращення життя українців.

Разом з фахівцем UNICEF надзвичайники презентували візуальні матеріали, розроблені спеціально для навчання правилам мінної безпеки дітей,  розповіли про загальновизнані навчальні методи і практики. Паралельно з цим і самі волонтери дізнались більше про безпеку поводження з вибухонебезпечними предметами, навчились розпізнавати їх та визначати потенційно небезпечні, забруднені ВНП, ділянки місцевості. Ці знання допоможуть волонтерам не наразитися на небезпеку під час своєї діяльності на деокупованих територіях, а також проводити просвітницьку діяльність з мінної безпеки.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Схожі матеріали