Боротись заради майбутнього

clock
13.04.2024 08:34

Олексій Назаренко – командир відділення 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Харкова, 34 роки, на службі в ДСНС 12 років.

Він не просто рятувальник, він – символ незламності та мужності, став втіленням героїзму в обличчі війни.

У ранковій тиші, коли перші вибухи розірвали звичний ритм життя, Олексій разом зі своїми побратимами був на службі. Вони не розуміли, що відбувається, але відчували – їхнє місто, їхні родини потребують захисту.

З перших хвилин війни і по сьогоднішній день Олексій та його колеги невтомно борються з вогнем, зі страхом, що намагається заволодіти їхніми серцями, але згуртованість та відвага дають їм сили продовжувати далі рятували людей, розбирати завали зруйнованих обстрілами будинків.

Олексій – харків’янин до мозку кісток. Він обрав свій шлях, віддавши серце служінню людям. Його історія — це історія про любов до рідного міста, про відданість своїй справі, про мужність, яка не знає кордонів.

Коли президент України висловив вдячність Олексію та рятувальникам Харківщини за їх роботу, це стало визнанням заслуг усіх хто кожного дня ризикують життям заради інших.

Олексій мріє про мир. Про день, коли війна закінчиться, і він зможе жити звичайним життям, виховувати дітей, і радіти кожному новому дню. Його мрія – це мрія кожного українця: жити в мирній, вільній Україні.

“Боротись заради майбутнього” – це не просто слова для Олексія, це його кредо. Він вірить, що найважливіше – вистояти та перемогти. І ця віра робить його справжнім героєм нашого часу.

nazarenko.jpg

Схожі матеріали