"Бачу мету, не бачу перешкод", - Володимир Маслєнніков

clock
20.04.2024 08:18

Володимир Маслєнніков, пожежний-рятувальник 36-Державної пожежно-рятувальної частини м. Харкова, 40 років. Він не просто вогнеборець, а справжній герой нашого часу.

20 років він віддав служінню в ДСНС. І коли настав час найбільшого випробування, Володимир став символом незламності та відваги.

24 лютого ворог перетнув кордони нашої країни… А той день Володимир мав змінитися з чергування, але доля вирішила інакше. Його рідне село Руська Лозова опинилось під окупацією, а він — на передовій боротьби за життя та безпеку своїх земляків.

Розлучення з сім'єю, яка була змушена евакуюватися, стало надзвичайним випробуванням. Воно вимагало неймовірної сили духу. Та Володимир не здався. Сміливо і самовіддано став до бою з вогнем і руйнуваннями, які окупанти несли на нашу землю.

Всі роки служби в ДСНС наш герой перебував на посаді старшого водія. Тому дуже любить пожежні автомобілі та техніку, добре на ній розуміється. Проте у найважчі для його побратимів дні виявив бажання перейти на посаду пожежного-рятувальника, щоб бути ще ближче до тих, хто потребує допомоги.

4 квітня 2022 року ворог завдав удару по його рідній пожежній частині, знищивши улюблений пожежний автомобіль Володимира. Та навіть це не зломило його дух. 

Наразі Володимир Маслєнніков продовжує боротьбу, його мета — перемога України та мир у нашій країні. «А все інше у мене є», - каже він. 

І ми віримо, що з такими героями, як Володимир, мирне небо над Україною не за горами. Слава героям!

masljennikov.jpg

Схожі матеріали