Контраст
Шрифт

Шановні колеги, любі ветерани!

clock
17.09.2012 06:07

Від усього серця вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!

Не випадково це свято припадає на 17 вересня адже за православним календарем це День ікони «Неопалимої Купини» - захисниці від стихійних лих.

Ви – відважні, сміливі, сильні духом та тілом завжди перебуваєте на варті безпеки, оберігаєте людей від надзвичайних ситуацій. Кожного дня ризикуєте власним життям в ім’я життів та благополуччя інших. Ваша професія не має кордонів та перешкод.

У будь-якій надзвичайній ситуації для Вас головне – врятувати життя та мінімізувати матеріальні втрати. Кожен ваш бойовий виїзд доводить, що у Харківському гарнізоні працюють люди, які були і залишаються прикладом високої професійності.

Окремо хочеться подякувати Вам, дорогі ветерани. Ви найкращий приклад для всіх, хто приходить на службу до Харківського гарнізону. Ваш вклад у вдосконалення служби цивільного захисту неоціненний.

Цей день увібрав у себе всю людську шану та вдячність за мужність та самовідданість усіх, хто обрав цей складний, небезпечний, але благородний шлях.

Хочу побажати Вам, шановні працівники та ветерани, міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя! Нехай ваші серця завжди зігріває тепло людської вдячності за подаровані життя та надії на майбутнє!

Зі святом Вас, рятівники!

Павло Одарюк, начальник ГТУ МНС України у Харківській області

Схожі матеріали