Контраст
Шрифт

По факту вибуху будинку по вулиці Слинька відбулась позачергове засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій

clock
06.09.2012 09:28

5-го вересня відбулося засідання Харківської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. У засіданні комісії взяли участь: представники Головного територіального управління МНС в Харківській області, члени комісії з питань ТЕБ та НС, керівники усіх міських служб.

В ході засідання було розглянуто питання про ліквідацію наслідків вибуху в будинку по вул. Слинька, 2б. Безпосередньо на місці події створено штаб з ліквідації наслідків вибухів, до складу якого входять представники органів влади, комунальні служби міста, співробітники МНС, МВС, медицини та газової служби. Штаб відповідає за весь комплекс заходів, спрямованих на усунення наслідків надзвичайної події.

Згідно з протоколом засідання комісії, ПрАТ «Харківський БудНДІпроект» проведе повне технічне обстеження будинку і розробить проект його реконструкції. Збереження майна мешканців і захист від мародерів забезпечать міліція і КП «Муніципальна охорона». За безпечну експлуатацію інженерних мереж у районі надзвичайної ситуації відповідає КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі», АК «Харківобленерго». Співробітники МНС надаватимуть постраждалим необхідну допомогу та супроводжуватимуть мешканців квартир, для того щоб вони забрали усі необхідні речі. Безпосередньо з мешканцями будинку цілодобово працюватимуть психологи Головного територіального управління МНС у Харківській області.

 

ГТУ МНС у Харківській області

 Фото прес-служби Харківської міської Ради

Схожі матеріали