Контраст
Шрифт

На місці надзвичайної події в будинку по вулиці Слинька працює штаб з ліквідації наслідків вибуху (інформація станом на 6 вересня)

clock
06.09.2012 08:59

4 вересня о 10:30 у Харкові по вул. Петра Слинька, 2-Б, у квартирі на третьому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку стався вибух. Внаслідок вибуху 5 осіб постраждало, 2 з них з травмами різних ступенів важкості госпіталізовані. Іншим потерпілим була надана медична допомога на місці події. Підрозділами МНС було евакуйовано близько  60  мешканців будинку.

На місці події створено штаб з ліквідації наслідків вибуху, до складу якого входять представники органів влади, комунальні служби міста, співробітники МНС, МВС, медицини та газової служби. Штаб відповідає за весь комплекс заходів, спрямованих на усунення наслідків надзвичайної події.

Біля будинку встановлено намет життєзабезпечення МНС, де цілодобово чергують рятувальники та психологи.  Співробітники МНС надають постраждалим необхідну допомогу та супроводжують мешканців квартир, для того щоб вони забрали усі необхідні речі. Безпосередньо з мешканцями будинку працюють психологи Головного територіального управління МНС у Харківській області.

Мешканців будинку тимчасово відселено у готелі та інші квартири Харкова.

 

 ГТУ МНС у Харківській області

Схожі матеріали