Визначені переможці міського фестивалю Дружини юних пожежних

clock
04.04.2012 08:42

4-го квітня на базі Харківського міського Палацу дитячої та юнацької творчості, відбувся міський етап обласного фестивалю Дружин юних пожежних, у якому приймали участь представники всіх 9 районів Харкова.

Фестиваль проходив у два етапи: вирішення ситуативних питань та естрадне мистецтво. Під час першого етапу команди проявили свої знання та навички з надання першої допомоги потопаючим, медичної та пожежно-рятувальної справи, знання грибів.

Учасники змагань підійшли дуже майстерно до проходження другого, естрадного, етапу. Дюпівці продемонстрували свої таланти у гуморі, вокальній, театральній та хореографічній майстерності.

Захід проходив у дружній атмосфері та був сповнений боротьби та позитивних емоцій. На думку журі фестивалю, всі команди гідні приймати участь у наступному обласному етапі, та переможці були все ж таки визначені: третє місце розділили між собою школа № 77 Комінтернівського району та школа № 123 Московського району, друге місце здобула команда гімназії № 55 Київського району, перше місце посіла команда дружини юних пожежних гімназії № 39 Жовтневого району. Команди, які посіли перше та друге місця братимуть участь у фіналі обласного фестивалю.

         Всі учасники  одержали подарунки та почесні грамоти.

                                                                               ГТУ МНС у Харківській області

Схожі матеріали